SHIB علیرغم افت 6 درصدی باقیمانده، 2.834 درصد افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • افزایش 2834 درصدی سوختگی SHIB
  • رفتار قیمت SHIB

پلتفرم ردیابی Shibburn به اشتراک گذاشت که تعداد شگفت انگیزی از میم کوین های SHIB به کیف پول های بن بست منتقل شده است. این بار این تعداد چند صد میلیون بود.

این سوخت انباشته عظیم در حالی رخ داد که قیمت میم کوین پایین ماند و پس از افت بیش از 8 درصدی در روز سه شنبه، تنها اندکی بهبود یافت.

افزایش 2834 درصدی سوختگی SHIB

منبع داده ای که در بالا ذکر شد به اشتراک گذاشت که طی 24 ساعت گذشته، یکی از معیارهای کلیدی SHIB، میزان سوختگی، 2834 درصد افزایش یافته است.

در حالی که رقم نرخ رایت از روز سه شنبه تغییر چندانی نکرده است، میزان میم کوین های حذف شده از عرضه در گردش به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و از کمی بیش از 7 میلیون به 232,222,042 SHIB رسیده است.

تاکنون 8 مورد سوختگی رخ داده است که بزرگترین آنها 225,637,580 SHIB را به یک کیف پول غیرقابل مصرف منتقل کرده است. این تقریباً کل مقدار SHIB سوخته شده را تشکیل می دهد.

میزان سوختگی شیب افزایش می یابد
از طریق تصویر شیبرن

سه انتقال عمده دیگر در این لیست هر کدام تقریباً 2 میلیون سکه SHIB را به کیف پول‌های مرده منتقل کردند.

مرتبط با

رفتار قیمت SHIB

قیمت SHIB در 24 ساعت گذشته با 8.8 درصد کاهش از 0.00002350 دلار به 0.00002207 دلار کاهش یافت. سپس دو بار سعی کرد از این حمایت جدا شود و تا 0.00002206 دلار افزایش یافت.

در اولین تلاش به عقب رانده شد، اما پس از آن دوباره سعی کرد صعود کند و در این سطح دست به دست می‌شود که تا کنون 3 درصد افزایش یافته است.

این کاهش قیمت با افزایش فعالیت شکار نهنگ همزمان شد، با انتقال 4.3 تریلیون SHIB برای فروش در صرافی Coinbase (اکثر این سکه ها در سال 2021 خریداری شدند) و 600 میلیارد SHIB از رابینهود خریداری شد و به کیف پول سرد منتقل شد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید