SHIB نرخ رایت را با چرخش قیمت غیرمنتظره به 12.842٪ افزایش می دهد.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Shibburn، یک پلتفرم مشاهده جامعه محبوب SHIB، افزایش چشمگیری در میزان سوختن SHIB در 24 ساعت گذشته گزارش کرده است. این معیار اکنون یک قرائت پنج رقمی را نشان می دهد که بیش از ده میلیون سکه میم در طول دوره مورد بحث از بین رفته است.

این افزایش گسترده در نرخ سوخت علیرغم کاهش قابل توجه 15 درصدی قیمت SHIB از صبح گذشته رخ داد.

SHIB به آسمان رفت

منبع داده ای که در بالا ذکر شد به اشتراک گذاشت که جامعه SHIB تعداد شگفت انگیزی از سکه های SHIB را به کیف پول های بلاک چین غیرقابل خرج انتقال داده است (در مجموع 12,047,795 SHIB). این به افزایش عظیم 12842.37 درصدی در متریک سوزاندن SHIB همانطور که در آخرین گزارش به اشتراک گذاشته شد کمک کرد.

در 24 ساعت گذشته تاکنون 7 مورد سوختگی رخ داده است. اولی 24 ساعت پیش و آخرین 3 ساعت پیش ساخته شد. سه انتقال بزرگ که تقریباً همه 12.8 میلیون SHIB را نابود کردند، 5,072,279, 5,078,720 و 1,000,000 SHIB را به کیف پول های “دوزخی” منتقل کردند. دو تراکنش اول از یک کیف پول ناشناس انجام شد.

شیب به طور غیرمنتظره ای منفجر شد
از طریق تصویر شیبرن

در روز دوشنبه، این معیار افت بیش از 62 درصدی را نشان داد و در مجموع کمتر از 100000 SHIB سوخته بود.

عملکرد نزولی بازار SHIB

در 24 ساعت گذشته، شیبا اینو، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ از نظر ارزش بازار، افت خیره کننده 15.77 درصدی را تجربه کرد و از سطح قیمت 0.00002096 دلار به 0.00001765 دلار سقوط کرد.

بیشترین بخش از این کاهش به شکل یک شمع قرمز بزرگ در نمودار ساعتی مشاهده شد که SHIB را 7.77 درصد پایین آورد. این امر با بهبودی اندک همراه شد و SHIB موفق شد برچسب قیمت 0.00001825 دلاری را با 3 درصد افزایش به دست آورد.

مرتبط با

شخصی از SHIB پیام شیتوشی کوساما را به اشتراک می گذارد

همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، در روز دوشنبه، نماینده تیم SHIB، لوسی، پیامی از رهبر معمایی تیم، شیتوشی کوساما، به اشتراک گذاشت که در مورد تیم SHIB که آینده را همراه با کاربران و کسانی که بر اساس آن می سازند، مثبت صحبت می کند. شیباریوم

او به نقل از کوساما گفت که بعد از اینکه خندق برای محافظت از قلعه ساخته شد، اکنون در حال ساخت خود قلعه هستند. لوسی همچنین فاش کرد که تیم SHIB در حال بررسی همکاری با چندین بازیگر اصلی در فضای ارزهای دیجیتال است.

لوسی گفت: “خیلی بیشتر در راه است.”


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید