SHIB پس از آخرین هشدار تیم SHIB در این اقدام اساسی 10990٪ افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • سوخت SHIB 10990 درصد افزایش یافت
  • تیم SHIB هشدار توکن مهمی صادر می کند

پلتفرم داده Shibburn فاش کرده است که افزایش شگفت انگیزی در سوختگی SHIB مشاهده شده است که در ۲۴ ساعت گذشته میلیون ها سکه از گردش خارج شده اند.

این رشد شگفت انگیز در حالی رخ داد که قیمت شیبا اینو به طور ناگهانی بیش از 5 درصد کاهش یافت.

سوخت SHIB 10990 درصد افزایش یافت

منبع داده های ذکر شده گزارش داد که نرخ رایت SHIB از صبح گذشته بیش از 10990 درصد افزایش یافته است و مقدار قابل توجهی پول میم به کیف پول های مرده ارسال شده است (21,435,658 SHIB). در 24 ساعت گذشته جامعه SHIB تنها دو سوزاندن سوزانده شده است که 21,315,658 و 120,000 شیبا اینو را از منبع در حال گردش انتقال داده است.

این افزایش 30 برابری نسبت به افزایش 348 درصدی نرخ سوختگی SHIB بود که در روز دوشنبه مشاهده شد و توسط Shibburn گزارش شد.

SHIB به آسمان رفت
از طریق تصویر شیبرن

این توکن سوزاندن توسط جامعه SHIB هدف کاهش عرضه کلی Shiba Inu در گردش را دنبال می کند تا دارایی کمیاب تر شود و به طور بالقوه ارزش بازار آن را در آینده نزدیک افزایش دهد. در حال حاضر 583,157,019,095,268 SHIB در گردش است که 410,726,512,305,470 SHIB قبلا سوخته است.

تقریباً همه آنها (410 تریلیون SHIB) توسط ویتالیک بوترین رهبر اتریوم سه سال پیش پس از دریافت آنها به عنوان هدیه از بنیانگذار مرموز شیبا اینو که خود را ریوشی می نامد سوزاند.

به گفته ویتالیک، در آن زمان او به آینده درخشان SHIB اعتقاد نداشت، بنابراین تریلیون ها توکن با استعداد را سوزاند.

.کارت

تیم SHIB هشدار توکن مهمی صادر می کند

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، جامعه SHIB یک هشدار مهم اخیراً توسط یکی از اعضای تیم Shiba Inu را اعلام کرد. این توسط یک مدیر SHIB Discord با نام مستعار داوینچی ارسال شده است.

داوینچی از جامعه درخواست کرد و از آنها خواست که کورکورانه روی پروژه‌های جدید در ShibaSwap dex سرمایه‌گذاری نکنند، اگر ادعا می‌کنند به نوعی به تیم توسعه‌دهنده SHIB وابسته هستند یا توسط آن‌ها پشتیبانی می‌شوند.

مدیر Discord نوشت که کلاهبرداران اکنون تعداد زیادی توکن کلاهبرداری صادر می کنند تا جامعه SHIB را از سرمایه خود جدا کنند. به ویژه، بسیاری از آنها پیشنهادهای تقلبی برای سرمایه گذاری در توکن TREAT ارائه می دهند. داوینچی به ارتش SHIB یادآوری کرد که این توکن اکوسیستم شیباریوم هنوز منتشر نشده است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید