SHIB رتبه دوم را در شاخص سکه‌های Meme در MarketVector دارد، CTO ریپل سکوت را در مورد اینکه آیا او ساتوشی است می‌شکند: Crypto News Digest توسط U.Today


U.Today سه خبر پر صحبت روز گذشته را آماده کرد.

شیبا اینو جایگاه نخبگان را در رتبه بندی بازار در میان سکه های سینه تضمین می کند

روز جدید نقطه عطف جدیدی را برای شیبا اینو به ارمغان می آورد، ادعاهای سکه میم با تم سگ نکته دوم VanEck پس از Dogecoin در شاخص Meme Coin MarketVector قرار دارد. بر اساس داده های وب سایت این شاخص، وزن SHIB 28.28 درصد و وزن DOGE 30.69 درصد است. سایر ممکوین های موجود در این شاخص عبارتند از Pepe (PEPE)، Dogwifhat (WIF)، Floki Inu (FLOKI) و BONK. پسندیدن گزارش شده است توسط Wu Blockchain X handle شاخص سکه میم در حال حاضر این شاخص بهترین عملکرد در MarketVector است و تا کنون در سال جاری بازدهی خیره کننده 137.96 درصد را داشته است. این نتیجه قابل توجه بر علاقه فزاینده و سرمایه گذاری سوداگرانه در میم کوین تأکید کرد.

«درست نیست، اما منطقی است»: مدیر ارشد فناوری Ripple در مورد اینکه آیا ساتوشی سکوت می کند یا خیر

در روز چهارشنبه، 8 می، کاربر @JeroenXRPmaxi X پست کرد: یک ویدیو از کنفرانس XRP لاس وگاس 2024 با حضور دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری ریپل. در ویدئو، شوارتز یک بار دیگر از او پرسیده شد که آیا با ایجاد بیت کوین مرتبط است و آیا او کسی است که پشت ماسک ساتوشی ناکاموتو، خالق ناشناس بیت کوین پنهان شده است یا خیر. CTO این فرضیات را به شدت رد کرد و اظهار داشت که اگرچه او مهارت ایجاد ارز دیجیتال پرچمدار را داشت، اما بیت کوین را تنها در سال 2011 و مدت ها پس از شروع آن کشف کرد. علاوه بر این، شوارتز تاکید کرد که با رابط Qt، یکی از ویژگی های کلیدی کد اولیه بیت کوین، آشنا نیست. هنگامی که از شوارتز پرسیده شد که با وجود عدم دانش Qt هنوز هم می تواند “مرد اصلی” باشد، شوارتز پاسخ داد: “غیرممکن نیست. این درست نیست، اما غیرممکن هم نیست.” این ویدیو تا کنون بیش از 65000 بار دیده شده است که نشان دهنده علاقه جامعه XRP است که با واکنش شوارتز برانگیخته شده است.

پیتر برانت، معامله گر افسانه ای، نکات جالبی در مورد قیمت اتریوم (ETH) ارائه کرد

به زودی x پستتاجر باتجربه پیتر برانت جلب توجه کرد نمودار اتریوم را بررسی کنید، که او آن را “بسیار جالب” توصیف می کند. برانت در تحلیل خود دو الگوی نمودار را برای تعیین مسیر بالقوه اتریوم بررسی می کند. به گفته وی، یکی از این سازه ها شبیه پرچم بود. این الگو یک الگوی ادامه بود که معمولاً در طی یک مکث کوتاه در طول یک روند صعودی یا نزولی ظاهر می شد. با این حال، این الگو بیش از حد طولانی است که نمی‌توان آن را پرچم در نظر گرفت و محتمل‌ترین برچسب به نظر یک کانال است. یک کانال زمانی تشکیل می شود که عمل قیمت توسط دو خط موازی و شیب دار کنترل شود و قیمت هر یک از این خطوط را حداقل دو بار آزمایش کند. یک پرچم ممکن است به عنوان یک کانال کوچک به دنبال یک روند شیب دار در جهت مخالف ظاهر شود. چه پرچم باشد و چه یک کانال، هر دو پتانسیل این را دارند که در هر دو جهت، بالا یا پایین منتشر شوند. برانت توضیح داد: «من می‌توانم با این نقاشی به هر طریقی بروم.
نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید