SHIB رقیب WIF، FLOKI و BONK در بین 100 رمزارز برتر با بدترین عملکرد است.


فهرست

  • Dogwifhat (WIF) تنها در یک هفته 25 درصد از ارزش خود را از دست داد
  • رقابت پدر و مادر وارد مرحله جدیدی می شود زیرا سکه مربوط به تیت 40 درصد افزایش یافته است.

سه مورد از 10 ارز دیجیتال با بدترین عملکرد در هفته گذشته، میم کوین بودند. Dogwifhat (WIF)، Floki (FLOKI) و Bonk (BONK) زیان دو رقمی را ثبت کردند، در حالی که Shiba Inu (SHIB) و Dogecoin (DOGE) نیز در قرمز هستند.

Dogwifhat (WIF) تنها در یک هفته 25 درصد از ارزش خود را از دست داد

Dogwifhat (WIF)، مم سکه غالب Solana (SOL)، تقریباً 25٪ از قیمت خود را در هفت روز گذشته از دست داده است. پس از چنین کاهشی، سرمایه WIF به زیر 1.8 میلیارد دلار کاهش یافت و این ارز دیجیتال جایگاه خود را در بین 50 آلتکوین برتر از دست داد.

تصویر: CoinGecko

Floki (FLOKI) و Bonk (BONK)، دو ممکوین بزرگ دیگر با جوامع بزرگ، خود را در لیست کسانی که بیشتر از همه از کاهش مداوم کریپتو آسیب دیده اند، یافته اند.

در حالی که قیمت FLOKI 16.8 درصد کاهش یافت، ارزش سکه حمایت 1.65 میلیارد دلاری را از دست داد. ارزش بازار Bonk (BONK) بسیار نزدیک به پایین 1.4 میلیارد دلار است.

دو ارز رمزنگاری شده بزرگ، Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) به ترتیب 8.7 و 12.8 درصد ضرر کردند. Dogecoin (DOGE) یک قدم با جایگزینی Toncoin (TON) به عنوان نهمین ارز دیجیتال بزرگ فاصله دارد.

در همین دوره، بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) به ترتیب تنها 3% و 1.6% از دست دادند، در حالی که قیمت XRP توانست 0.8% افزایش یابد.

رقابت پدر و مادر وارد مرحله جدیدی می شود زیرا سکه مربوط به تیت 40 درصد افزایش یافته است.

اما برخی از بخش‌های پول میم هنوز به سرعت در حال رشد هستند. کریپتوهای میم با مضمون ستاره مرتبط با افراد مشهور اینترنتی، دستاوردهای جدیدی را به ثبت رسانده اند.

Daddy Tate (DADDY)، یک میم کوین با کلاه کوچک مستقر در Solana (SOL) و تحت حمایت اینفلوئنسر رسانه های اجتماعی، “پادشاه مردانگی سمی” اندرو تیت، امروز پس از کاهش طولانی مدت قیمت، به سرعت 40 درصد افزایش یافت.

بینندگان برجسته به یاد دارند که بابا تیت (DADDY) هیچ ارتباط رسمی با تیت یا نمایندگان رسمی او ندارد. اما کیک بوکسور سابق آن را در X (توئیتر سابق) به عنوان جایگزینی برای پول ایگی آزالیا، مادر، تبلیغ می کرد.

مرتبط با

در همین حال، “سکه سلبریتی” منتقد برجسته ویتالیک بوترین امروز 42 درصد کاهش یافته است.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید