SHIB رقبای BRETT، FLOKI و BONK در قرمز به عنوان Meme Coin Segment Falls


فهرست

  • BRETT، FLOKI و BONK جزو 100 رمزارز برتر با بدترین عملکرد هستند
  • سکه های هوش مصنوعی نیز تحت فشار هستند

در حالی که بخش ارزهای دیجیتال عملکرد ضعیفی دارد، میم کوین ها عملکرد ضعیفی دارند. فلوکی اینو (FLOKI)، یکی از بزرگترین ارزهای دیجیتال، به طور خطرناکی به قرار گرفتن در میان 50 دارایی دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار نزدیک شده است.

BRETT، FLOKI و BONK جزو 100 رمزارز برتر با بدترین عملکرد هستند

امروز، 10 ژوئن 2024، همه بزرگترین میم کوین ها در منطقه قرمز در میان بازار ارز دیجیتال باثبات قرار دارند. پرچمدار میم کوین بیس، “Based Brett” (BRETT)، به عنوان “دوست Pepe در Base” به بازار عرضه می شود و با از دست دادن بیش از 10٪ یک شبه به یکی از 100 ارز دیجیتال برتر تبدیل شد.

تصویر: کوینگککو

برت مبتنی بر (BRET) در 24 ساعت گذشته 10.2 درصد از دست داده است. طبق داده‌های CoinGecko، فلوکی (FLOKI) 5.2 درصد کاهش یافته است و بسیار نزدیک است که جایگزین The Graph (GRT) به عنوان پنجاهمین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار شود.

Bonk (BONK) که پس از Solana (SOL) بیش از حد ارزش گذاری شده است، 4.3 درصد کاهش یافته است. سکه‌های میم برتر Dogecoin (DOGE) و Shiba Inu (SHIB) حدود 1% کاهش یافته‌اند که نزدیک به معیار بازار امروز است.

در همین حال، در میان اخبار مبنی بر اینکه Base (BASE) از نظر ارزش کل قفل شده (TVL) از OP Mainnet پیشی گرفته است، برخی از میم کوین ها رالی خود را افزایش دادند.

ChompCoin (CHOMP) بیش از 40٪ در یک روز افزایش یافته است، در حالی که Basenji (BENJI) برای اولین بار 90 میلیون دلار ارزش گذاری شده است که 14٪ افزایش یافته است.

سکه های هوش مصنوعی نیز تحت فشار هستند

طبق داده‌های CoinGecko، دسته سکه میم پایه در کل یک شبه 12.1 درصد افزایش یافته است.

بخش ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی یکی دیگر از بخش‌هایی است که امروزه عملکرد ضعیفی دارد. از آنجایی که علاقه به ارزهای دیجیتال هوش مصنوعی از بین می رود، آنها عمدتا ارزش سرمایه خود را از دست می دهند.

سکه پرچمدار هوش مصنوعی Fetch.AI (FET) همانند رقیبش Oraichain (ORAI) 2.6 درصد سقوط کرد، در حالی که پروتکل هوش مصنوعی Singularity.NET (AGIX) مرتبط با Cardano 4 درصد از دست داد.

بیت کوین (BTC) با 0.8 درصد افزایش در 24 ساعت، به 69510 دلار تغییر می کند.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید