SHIB، BONK و WIF به رنگ سبز با وجود سقوط بازارها


فهرست

  • Dogwifhat (WIF) و Bonk (BONK) در بین بهترین عملکردها به دلیل سقوط ارزهای دیجیتال
  • 578,000,000 دلار از بین رفت: بدترین روز برای گاو نر از اواسط آوریل

کوه در میان فروپاشی چشمگیر بازارهای ارزهای دیجیتال با شروع پرداخت غرامت Gox، بزرگترین میم کوین ها قوی به نظر می رسند. دو مورد از سه ارز دیجیتال با بهترین عملکرد در بین 100 ارز دیجیتال برتر در دسته ارزهای رمزنگاری شده میم قرار دارند.

Dogwifhat (WIF) و Bonk (BONK) در بین بهترین عملکردها به دلیل سقوط ارزهای دیجیتال

در 24 ساعت گذشته، در میان سقوط دردناک در بازارهای ارزهای دیجیتال، Bonk (BONK)، یکی از بزرگترین میم کوین‌های چند زنجیره‌ای، توانست بیش از 7.5 درصد به دست آورد. طبق داده‌های CoinGecko، ارزش BONK یک قدم تا رسیدن به مرز 1.5 میلیارد دلار فاصله دارد.

تصویر توسط CoinGecko

رقیب آن، Dogwifhat (WIF)، محبوب ترین میم سکه در Solana (SOL)، نیز سبز است. افزایش 3.2 درصدی، سرمایه آن بالای 1.8 میلیارد دلار باقی مانده است.

بنابراین، Dogwifhat (WIF) به بهترین دارایی رمزنگاری در بین 50 دارایی برتر تبدیل شده است. MultiversX (الروند سابق، EGLD) با افزایش 10 درصدی، رهبر بلامنازع در میان 100 نفر برتر است.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال 3.8 درصد کاهش یافت. بخش سکه میم 11.4 درصد از ارزش خود را در 24 ساعت از دست داد.

578,000,000 دلار از بین رفت: بدترین روز برای گاو نر از اواسط آوریل

بزرگ‌ترین دارایی‌های کریپتو نیز در وضعیت قرمز قرار دارند: بیت‌کوین (BTC) ۲.۸ درصد از دست داد، در حالی که قیمت اتریوم (ETH) تقریباً ۵ درصد یک شبه کاهش یافت.

همانطور که U.Today قبلا گزارش داده بود، بازار جهانی ارزهای دیجیتال در Mt. Gox با شنیدن این خبر مبنی بر پرداخت غرامت به قربانیان سقوط بورس متزلزل شد. تخصیص های منتشر شده BTC و BCH باعث ایجاد فشار فروش بر روی ارزهای دیجیتال می شود.

مرتبط با

طبق داده‌های CoinGlass، در ۲۴ ساعت گذشته، سرمایه‌گذاران بیت‌کوین (BTC) ۵۷۸ میلیون دلار به لطف نقدینگی‌ها از دست داده‌اند. از این مبلغ 446 میلیون دلار موقعیت های خرید بوده است.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید