SHIB رقیب WIF بدترین عملکرد در 100 تاپ در Crypto Drops


فهرست

  • WIF خراب شد: بدترین عملکرد ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 18 درصد کاهش یافت
  • سکه های میم WSB در 24 ساعت 30 درصد از دست دادند

ارزهای دیجیتال در بحبوحه دردناک‌ترین کاهش از اواسط آوریل، دو رقمی ضرر کردند. Dogwifhat (WIF) و Bonk (BONK) به پایین‌تر از سطح سرمایه‌گذاری بزرگ سقوط کردند.

WIF خراب شد: بدترین عملکرد ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 18 درصد کاهش یافت

Dogwifhat (WIF)، یک ارز دیجیتال میم متوسط ​​و چهارمین دارایی دیجیتال بزرگ در این دسته، بیشترین ضرر را در 24 ساعت در مقایسه با 100 ارز دیجیتال برتر CoinGecko نشان می دهد.

تصویر: CoinGecko

سرمایه Dogwifhat (WIF) به زیر سطح مهم 3 میلیارد دلار سقوط کرده است. WIF یک قدم تا جایگزین شدن با FLOKI به عنوان چهارمین سکه بزرگ میم فاصله دارد.

بزرگترین میم کوین ها، Dogecoin (DOGE)، Shiba Inu (SHIB)، Pepe (PEPE) به ترتیب با ضررهای 9.7، 7.5 و 11.3 درصد عملکرد بسیار بهتری دارند.

بر اساس داده های CoinGlass، سرمایه گذاران میم کوین در مجموع حداقل 20 میلیون دلار در موقعیت های خرید به دلیل انحلال در 24 ساعت گذشته ضرر کردند. مبلغ خالص انحلال از 415 میلیون دلار فراتر رفت که بزرگترین رقم از 13 آوریل 2024 تاکنون است.

در حالی که کل سرمایه بازار کریپتو 3.2 درصد از دست داده است، بیت کوین (BTC)، بزرگترین ارز دیجیتال، 3.5 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است.

سکه های میم WSB در 24 ساعت 30 درصد از دست دادند

در عین حال، حتی در این سقوط دردناک، سکه‌های میم با کلاه کوچک دستاوردهای باورنکردنی از خود نشان می‌دهند. به عنوان مثال، Base meme crypto Basenji (BENJI) در یک روز 33 درصد افزایش یافت و به ارزش 70 میلیون دلار رسید. Chompcoin (CHOMP) 20٪ افزایش یافت.

با این حال، در میان ناامیدی کلی «سرمایه‌گذاران Reddit» از جریان موردانتظار اینفلوئنسر نمادین Roaring Kitty، سکه‌های میم با تم WallStreetBets در حال ریختن هستند.

جی ام ای، یک سکه میم برای یادبود سهامی که نام خود را دارد، 33 درصد سقوط کرده است و از کلوپ سکه های نه رقمی خارج شده است.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید