SHIB رقیب WIF 27% افزایش یافت، بهترین دارایی در بین 100 دارایی برتر شد


فهرست

  • Dogwifhat (WIF) بدون مناقشه: رمز ارز Meme از مرز 2 میلیارد دلار فراتر رفت
  • افزایش عظیم POPCAT و BILLY بخش سکه میم سولانا (SOL) را به سمت بالا سوق داد.

Dogwifhat (WIF)، بزرگترین میم کوین مبتنی بر Solana، در رالی جاری ارزهای دیجیتال پیشرو است. قیمت WIF بیش از 27٪ افزایش یافت در حالی که نزدیکترین رقیب آن EGLD تنها 17٪ اضافه کرد. در همان زمان، کوین‌های میم سولانا کوچک‌تر نیز سودهای باورنکردنی را نشان می‌دهند.

Dogwifhat (WIF) بدون مناقشه: رمز ارز Meme از مرز 2 میلیارد دلار فراتر رفت

در حالی که بخش کریپتو از کاهش چشمگیر دیروز بهبود می یابد، میم کوین ها بار دیگر پیشتاز هستند. به گفته CoinGecko، قیمت Dogwifhat (WIF) به بالاتر از سطح بحرانی 2 دلار رسیده است و پس از اجرای 27 درصدی، نزدیک به پیشی گرفتن از Arbitrum (ARB) از نظر ارزش بازار است.

تصویر توسط CoinGecko

در زمان انتشار، کل ارزش بازار WIF به 2.018 میلیارد دلار رسید، در حالی که این رقم برای Arbitrum (ARB) که امروز نیز در حال افزایش است، به 2.039 میلیارد دلار رسید.

سایر میم کوین های اصلی نیز همین کار را انجام می دهند. شیبا اینو (SHIB) 14 درصد رشد کرد و با ارزش بازار به 15 ارز دیجیتال برتر بازگشت.

Bonk (BONK) و Based Brett (BRETT) نیز به ترتیب با افزایش 13 و 11 درصدی وارد 10 ارز دیجیتال برتر در میان سریع ترین ارزهای دیجیتال در حال رشد شدند.

ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال امروز 6 درصد افزایش یافت، در حالی که بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) تقریباً 3 درصد به ارزش بازار خود اضافه کردند.

افزایش عظیم POPCAT و BILLY بخش سکه میم سولانا (SOL) را به سمت بالا سوق داد.

بهبود مداوم قیمت برای کسانی که سعی می کنند بازار ارزهای دیجیتال را کوتاه کنند، بی رحمانه است. طبق داده‌های CoinGlass، بیش از 75 درصد از انحلال‌های 184 میلیون دلاری انجام‌شده در 24 ساعت گذشته، موقعیت‌های فروش کوتاه مدت هستند.

وقتی نوبت به بخش‌ها می‌رسد، سکه‌های میم سولانا بهترین عملکرد را در روز گذشته دارند. علاوه بر رالی WIF که در بالا ذکر شد، این موفقیت را باید به پویایی عالی سکه‌های با کلاه پایین نسبت داد.

به عنوان مثال، Popcat (POPCAT) 27 درصد افزایش یافت و جانشین Cat in Dogs World (MEW) شد تا به بزرگترین سکه گربه سولانا تبدیل شود.

میم سکه کمتر شناخته شده بیلی (BILLY)، با سه پست در حساب

طبق داده ها، بخش سکه میم سولانا در مجموع یک شبه 11 درصد ارزش داشت.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید