رقیب SHIB BabyDoge به یک نقطه عطف جدید و افزایش قیمت دارایی رسید


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • BabyDoge به صورت زنده در Toobit پخش می شود
  • قرارداد BabyDoge در اتریوم فسخ شد

میم کوین BabyDoge، رقیب دو ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، Dogecoin و Shiba Inu، از طریق حساب رسمی X خود فهرست جدیدی را گزارش کرده است.

BabyDoge به صورت زنده در Toobit پخش می شود

با توجه به این فهرست، قیمت میم سکه امروز تقریباً 4 درصد افزایش یافته است. با این حال، یک کاهش کوچک آن را به عقب راند، و از زمان نوشتن این مقاله، BabyDoge در حال تغییر است و در $0.000000001927 است.

BabyDoge در صرافی رمزنگاری Toobit، یک پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال که بر اساس مقیاس CoinMarketCap در رتبه 29 قرار دارد، فهرست شده است. در حال حاضر این صرافی دارای حجم معاملات روزانه 768,706,316 دلار و بیش از 500,000 کاربر در سراسر جهان است. BabyDoge اکنون حضور و نقدینگی خود را در کشورهای شوروی سابق (کشورهای عضو CIS)، اروپا، ترکیه، ویتنام، ژاپن، MENA و کره جنوبی افزایش داده است.

طبق یک توییت ارسال شده توسط Toobit در مورد این لیست، سپرده های BabyDoge در 6 ژوئن افتتاح شد. معاملات نقطه ای امروز از ساعت 8:00 UTC آغاز شد و برداشت ها در 8 ژوئن امکان پذیر خواهد بود.

مرتبط با

قرارداد BabyDoge در اتریوم فسخ شد

در اوایل این هفته، تیم BabyDoge اعلام کرد که در حال برداشتن یک گام بزرگ به سمت تمرکززدایی است. تیم تصمیم گرفت از طریق رای گیری جامعه، قراردادهای توکن BabyDoge در زنجیره های BNB و Ethereum را کنار بگذارد. این بدان معناست که تیم دیگر کنترلی بر صدور توکن در این شبکه ها نخواهد داشت و نمی تواند هیچ تغییری به آن اضافه کند و آن را کاملا غیرمتمرکز می کند. قرارداد اتریوم قبلاً فسخ شده است و تیم در حال انجام بررسی‌های فنی برای انجام همین کار در زنجیره BNB برای BabyDoge است.

در 30 می، این تیم رسماً به جامعه پیشنهاد کرد که استفاده از BabyDoge را در زنجیره Solana “برای افزایش سرعت تراکنش، کاهش هزینه ها و افزایش قابلیت همکاری” آغاز کنند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید