داده های زنجیره ای نشان می دهد قیمت SHIB در آستانه اقدام عظیم نهنگ شیبا اینو افزایش یافته است.


به‌طور شگفت‌انگیزی، داده‌های زنجیره‌ای افزایش قابل‌توجهی در خرید توکن Shiba Inu به مبلغ بیش از 10 میلیون دلار در 24 ساعت گذشته نشان داد. کاوشگران بلاک چین حرکت خیره کننده 311.17 میلیارد توکن شیبا اینو را به یک کیف پول ناشناخته، که در دو تراکنش عظیم انجام شد، ردیابی کردند.

در اولین انتقال مشاهده شد که فردی مرموز 288.639 میلیارد SHIB به ارزش 9.1 میلیون دلار را به یک کیف پول ناشناس منتقل کرده است. پس از آن، انتقال متوسطی به مبلغ 22.531 میلیارد SHIB، معادل 736080 دلار که گزارش شده از صرافی Bitvavo سرچشمه می‌گیرد، به دنبال داشت.

منبع: اسکن اتر

بر اساس بینش Arkham Intelligence، ارتباط بالقوه بین این تراکنش‌ها و پلتفرم ارز دیجیتال اروپایی Bitvavo جالب است. گمانه زنی هایی در مورد اینکه آیا این کیف پول های ناشناخته ممکن است با پلتفرم مورد نظر نیز مرتبط باشند، ایجاد می شود.

""
SHIB به USD CoinMarketCap

زمان انجام این حرکات توکن عظیم از اهمیت ویژه ای برخوردار است، درست قبل از اینکه Shiba Inu افزایش قابل توجهی در قیمت بیش از 7.5٪ را تجربه کند. قابل توجه است که این افزایش در سطح آشنای 0.00003 دلار به ازای هر توکن پشتیبانی می‌شود که منجر به ارزش 0.000034 دلار برای هر SHIB می‌شود.

کنار هم قرار گرفتن این رویدادها جالب است و سوالاتی را در مورد پویایی های اساسی که فعالیت های اخیر شیبا اینو را هدایت می کند، ایجاد می کند. در حالی که هفته گذشته با پیشرفت‌های قابل توجهی در اکوسیستم SHIB مشخص شده است، این آخرین اعلامیه تنها به افزایش علاقه به سمت ارز دیجیتال میم کمک می‌کند.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید