پیش بینی قیمت 17 مه SHIB


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، گاوها در پایان هفته تسلیم نمی شوند.

نمودار SHIB CoinStats

SHIB/USD

نرخ SHIB در 24 ساعت گذشته 2.34 درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

قیمت SHIB در حال شکستن سطح مقاومت محلی در 0.00002510 دلار در نمودار ساعتی است. اگر خریداران موفق شوند ابتکار به دست آمده را حفظ کنند، حرکت رو به بالا ممکن است به سمت منطقه 0.000026 دلار ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی روزانه، خریداران ابتکار عمل را در دست گرفتند زیرا خرس‌ها نتوانستند کاهش را پس از شمع نزولی دیروز تمدید کنند.

مرتبط با

اگر این نوار در حدود قیمت های فعلی بسته شود، سرمایه گذاران می توانند به زودی انتظار تست سطح 0.000026 دلار را داشته باشند.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر دوره میانی، توجه به بسته شدن بار هفتگی ضروری است. اگر بالای 0.00002575 دلار باشد، رشد ممکن است به سمت منطقه 0.000027-0.000028 دلار ادامه یابد.

SHIB در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.00002515 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید