پیش بینی قیمت 14 مارس SHIB


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، بیشتر ارزهای دیجیتال در منطقه سبز قرار دارند.

نمودار SHIB CoinStats

SHIB/USD

نرخ SHIB در 24 ساعت گذشته 1.2 درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

با وجود افزایش امروز، قیمت SHIB روند نزولی را در نمودار ساعتی نشان می دهد. در حال بازگشت به سطح پشتیبانی محلی در $0.00003129 است. اگر وضعیت تا پایان روز تغییر نکند، می‌توان انتظار داشت که یک شکست به دنبال حرکت به منطقه 0.000030 دلار رخ دهد.

تصویر: نمای معاملاتی

یک تصویر بهتر را می توان در مدت زمان طولانی تری مشاهده کرد. در حال حاضر، قیمت SHIB به سطوح قابل توجهی نرسیده است، به این معنی که نه گاو نر و نه خرس در حال حاضر غالب نیستند.

در این مورد، معاملات جانبی در حدود 0.000031 دلار سناریوی محتمل‌تر برای چند روز آینده است.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان‌مدت، نرخ SHIB تا زمانی که از سطح 0.00002966 دلار عبور کند به افزایش خود ادامه می‌دهد. با این حال، اگر این افزایش رخ دهد، سرمایه گذاران ممکن است شاهد اصلاح منطقه 0.000025 دلار باشند.

SHIB در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.00003194 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید