7 ژوئن پیش بینی قیمت SHIB


تصویر جلد از طریق U.Today

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته CoinStats، در حالی که نرخ 10 سکه برتر در حال کاهش است، خرس ها همچنان قوی هستند.

نمودار SHIB CoinStats

SHIB/USD

قیمت SHIB از دیروز تا کنون 1.18 درصد کاهش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ SHIB به خوبی از سطوح حمایت و مقاومت فاصله دارد. خریداران تنها در صورتی می توانند به فکر بازگشت باشند که قیمت را به 0.00002550 دلار برسانند و آن را بالاتر از این سطح تثبیت کنند.

تصویر: نمای معاملاتی

هیچ یک از طرفین در بازه زمانی بزرگتر مسلط نیستند. میزان صدا کم می ماند، به این معنی که به این زودی شانس کمی برای دیدن حرکات تیز وجود دارد.

مرتبط با

در این حالت، سناریوی محتمل‌تر این است که معاملات جانبی در محدوده باریک 0.000025 تا 0.000026 دلار تا پایان هفته ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر موقت، تصویر کاملاً مشابه است. نه خریداران و نه فروشندگان ابتکار عمل را بر عهده نگرفتند. در این زمینه، سرمایه گذاران می توانند انتظار ادغام در محدوده 0.000022-0.000027 دلار را داشته باشند.

SHIB در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.00002527 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید