پیش بینی قیمت 21 فوریه SHIB


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، امروزه اکثر ارزهای دیجیتال در منطقه قرمز قرار دارند.

نمودار SHIB CoinStats

SHIB/USD

قیمت SHIB در روز گذشته 4.88 درصد کاهش یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ SHIB نزدیک به سطح پشتیبانی محلی 0.00000937 دلار معامله می شود. اگر خریداران نتوانند تا پایان روز ابتکار عمل را به دست آورند، احتمال بروز شکست و سپس شکست به سمت منطقه 0.0000090 دلار وجود دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار بزرگ، اصلاح ادامه دارد زیرا هنوز سیگنال بازگشتی وجود ندارد. اگر نوار فعلی به زیر 0.0000940 دلار بسته شود، کاهش می تواند منجر به آزمایش حمایت 0.00000923 دلار در پایان هفته شود.

تصویر: نمای معاملاتی

تصویر کمتر واضحی را می توان در بازه زمانی هفتگی مشاهده کرد. حجم همچنان در حال کاهش است، به این معنی که نه خریداران و نه فروشندگان در حال حاضر بر آن تسلط ندارند.

در این مورد، ادامه معاملات جانبی در محدوده 0.0000090-0.00000950 دلار سناریوی محتمل تر است.

SHIB در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.00000945 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید