پیش بینی قیمت 18 فوریه SHIB


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس CoinStats، بیشتر ارزهای دیجیتال در آخر هفته در حال افزایش هستند.

نمودار SHIB CoinStats

SHIB/USD

قیمت SHIB از روز گذشته تقریباً یک درصد افزایش یافته است.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی ساعتی، نرخ SHIB پس از شکست اشتباه حمایت محلی در $0.00000959 در حال افزایش است.

اگر شمع روزانه حول قیمت‌های فعلی و بدون فتیله‌های بلند بسته شود، رشد می‌تواند منجر به آزمایش منطقه حیاتی 0.000010 دلار شود.

تصویر: نمای معاملاتی

نه گاوها و نه خرس ها در نمودار بزرگتر غالب نیستند. تنها در صورتی که نوار به 0.000010 دلار بازگردد، احتمال ادامه روند صعودی وجود دارد. اما تا زمانی که این اتفاق نیفتد، سرمایه گذاران ممکن است شاهد یک اصلاح محلی باشند.

تصویر: نمای معاملاتی

وضعیت مشابهی در دوره زمانی هفتگی رخ می دهد. در حال حاضر، نرخ در وسط کانال گسترده بین حمایت 0.00000827 دلار و مقاومت 0.00001136 دلار قرار دارد. ادامه تحکیم منطقه 0.000010 دلار تا پایان ماه سناریو محتمل‌تر است، زیرا هیچ یک از طرفین هنوز ابتکار عمل را به دست نگرفته‌اند.

SHIB در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.00000978 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید