20 آوریل SHIB پیش بینی قیمت


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق گفته های CoinMarketCap، بازار به صورت خنثی معامله می شود زیرا قیمت برخی از ارزهای دیجیتال در حال افزایش است در حالی که برخی دیگر همچنان در حال کاهش هستند.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

SHIB/USD

قیمت SHIB در 24 ساعت گذشته 1.02 درصد افزایش یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، نرخ SHIB روند صعودی را نشان می دهد زیرا سطح مقاومت محلی را در 0.00002328 دلار آزمایش می کند. اگر در پایان روز شکستی رخ دهد، رشد می تواند فردا به سمت منطقه 0.000024 دلار ادامه یابد.

تصویر: نمای معاملاتی

در بازه زمانی بزرگتر، باید به سطح آینه 0.00002380 دلار توجه شود. اگر نوار بالاتر از این بسته شود، شانس ادامه رشد به سمت محدوده 0.000025-0.000026 دلار وجود دارد. چنین سناریویی تا پایان ماه اعتبار دارد.

تصویر: نمای معاملاتی

از منظر میان مدت، نه گاوها و نه خرس‌ها انرژی کافی برای ادامه حرکت جمع نکرده‌اند. حجم کم است که نشان دهنده کمبود قدرت خریداران و فروشندگان است. در نتیجه، معاملات جانبی در محدوده 0.000020-0.000025 دلار سناریوی محتمل تری برای هفته های آینده است.

SHIB در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.00002324 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید