پیش بینی قیمت 18 آوریل SHIB


تصویر جلد از طریق www.tradingview.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

با توجه به CoinMarketCap، خریداران نتوانستند از ابتکار عمل استفاده کنند زیرا بیشتر سکه ها در منطقه قرمز به تجارت ادامه می دادند.

بهترین سکه ها CoinMarketCap

SHIB/USD

نرخ SHIB در روز گذشته 0.59 درصد افزایش یافت.

تصویر: نمای معاملاتی

در نمودار ساعتی، قیمت SHIB یک روند صعودی به جای نزولی را نشان می دهد زیرا به مقاومت نزدیک تر است تا حمایت. اگر کندل روزانه نزدیک به 0.00002247 دلار بسته شود، می توان انتظار داشت که یک شکست به دنبال آن حرکت به منطقه 0.000023 دلار باشد.

تصویر: نمای معاملاتی

نه گاو نر و نه خرس در یک بازه زمانی بزرگتر غالب نیستند. قیمت SHIB در نوار دیروز معامله می شود، به این معنی که معامله گران بعید است به این زودی شاهد افزایش یا کاهش شدید باشند. در نتیجه، تداوم تثبیت در محدوده 0.00002150-0.000023 دلار، سناریوی محتمل تر برای روزهای آینده است.

تصویر: نمای معاملاتی

تصویر مشابهی در نمودار هفتگی وجود دارد. کاهش نوسانات تأیید کرد که خریداران و فروشندگان قدرت ندارند. در این صورت می توان معاملات افقی حول قیمت های جاری را تا پایان ماه پیش بینی کرد.

SHIB در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.00002230 دلار معامله می شود.


نویسنده: Denys Serhiichuk

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید