SHIB، PEPE، FLOKI، BONK: Meme Coins در میان بهترین اجراکنندگان


فهرست

  • PEPE، SHIB و FLOKI از 100 معیار برتر پیشی گرفتند
  • بخش‌های مرتبط با میم پول در حال ترند هستند

ارزهای رمزپایه میم با افزایش حجم معاملات در حال افزایش هستند، در حالی که دارایی های دیجیتال پس از تعطیلات آخر هفته پر نوسان در حال بهبود هستند. پپ (PEPE)، یکی از محبوب‌ترین ممکوین‌ها در اتریوم (ETH) و آربیتروم (ARB) تقریباً دو رقمی به دست آورده است.

PEPE، SHIB و FLOKI از 100 معیار برتر پیشی گرفتند

امروز، 13 می 2024، برترین میم کوین ها بهترین عملکرد 24 ساعته را در میان 100 ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار نشان می دهند. پپه (PEPE) با رشدی نزدیک به 10 درصد، رهبر بلامنازع است.

تصویر: CoinGecko

فلوکی (FLOKI)، یکی دیگر از ارزهای رمزنگاری شده محبوب با مضمون سگ، نیز نرخ رشد مشابهی را نشان داد، در حالی که Shiba Inu (SHIB) توانست یک شبه 7.4 درصد افزایش یابد.

Dogecoin (DOGE)، بزرگترین ارز رمزنگاری شده از نظر سرمایه و تنها “سکه سگ” در بین 10 ارز دیجیتال برتر، 5.6٪ افزایش یافت. سرمایه آن از 21 میلیارد دلار گذشت.

همچنین باید به افزایش Bonk (BONK) و Dogwifhat (WIF) اشاره کرد: ارزهای دیجیتال به ترتیب 6.7٪ و 3.6٪ افزایش یافتند.

در مقابل، تمام سکه های اصلی در مقایسه با معیار بازار در آخر هفته عملکرد ضعیفی داشتند، همانطور که U.Today قبلاً پوشش داده شد.

بخش‌های مرتبط با میم پول در حال ترند هستند

برای ارائه زمینه، بازار کریپتو به طور کلی یک شبه تنها 1.7 درصد رشد کرد، در حالی که بیت کوین (BTC)، بزرگترین ارز دیجیتال، 2.7 درصد رشد کرد.

از نظر بخش آلتکوین، کره های مرتبط با میم کوین ها نرخ رشد قابل توجهی در 24 ساعت نشان دادند.

سکه‌های با مضمون گربه که تنها از ارزهای رمزنگاری شده هوش مصنوعی پیشی گرفته‌اند، در 24 ساعت 14.5 درصد افزایش یافته‌اند. این افزایش به دلیل تجمعات محلی POPCAT، MOG و سکه های گربه کوچک است.

طبق داده‌های CoinGecko، سکه‌های میم و سکه‌های با مضمون سگ چهارمین و پنجمین بخش‌هایی هستند که سریع‌ترین رشد را دارند.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید