آیا SHIB در آستانه فرار است؟ این چیزی است که Shiba Inu Insider Insider می گوید


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک توییت اخیر، لوسی، رهبر تیم بازاریابی Shiba Inu، ارتش SHIB را در حالی که به این فکر می‌کرد که آیا سکه میم SHIB در آستانه ورود به مرحله “خوش‌بینی” است که نوید افزایش قیمت بسیار زیادی را می‌دهد، به صدا درآمد.

مراحل بعدی بعد از «خوش‌بینی»، «باور»، «هیجان» و «شوق» است و افزایش قیمت‌ها حتی بیشتر است.

مدیر SHIB به افزایش احتمالی به زودی اشاره می کند

لوسی تصویری از “برگه تقلب وال استریت” منتشر کرد که تمام مراحل روانی چرخه بازاری را نشان می دهد که دارایی ها با همه فراز و نشیب های خود طی می کنند: ناباوری، امید، خوش بینی، ایمان، بی تفاوتی، اضطراب، انکار، و موارد دیگر. .

لوسی معتقد است که Shiba Inu ممکن است وارد مرحله “خوش بینی” شود که با افزایش قیمت قابل توجه مشخص می شود. این مرحله در نمودار به عنوان “این تجمع واقعی است” توصیف شده است.

پس از «خوش‌بینی»، «باور» (نمودار می‌گوید «زمان سرمایه‌گذاری است»)، «هیجان» («من بیشتر در حاشیه می‌خرم. باید به همه بگویم بخرند!») و «شوق. ” (همراه با شعار: “من یک نابغه هستم! ما همه ثروتمند خواهیم شد!”).

حرکت قیمت SHIB

واکنش ارتش SHIB به این بیانیه متفاوت بود. بسیاری از مردم خوش بینانه لوسی را پذیرفتند و انتظار افزایش قیمت را به زودی دارند. با این حال، در نظرات، بسیاری از طرفداران SHIB نیز تردید و عدم اطمینان خود را در مورد فرضیات لوسی بیان کردند.

پس از افت شدید 11 درصدی SHIB در روز سه شنبه (از طریق شمع ساعتی قرمز بزرگ)، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ در حال معامله است و در تلاش است تا با حرکت بین حمایت 0.00001772 دلار و مقاومت 0.00001891 دلار، این ارز دیجیتال را بشکند.

مرتبط با

سوختگی SHIB تا 530 درصد افزایش یافته است

در همین حال، نرخ سوزش، یک معیار مهم شیبا اینو، در 24 ساعت گذشته 530 درصد افزایش یافته است. بنابراین، در مجموع 37،534،163 memecoin به آدرس های بلاک چین منتقل شد که قابل خرج نبودند.

شش تراکنش از 13 تراکنش از همان کیف پول -d3e43 انجام شد که 15.8 میلیون SHIB را سوزاند. بزرگترین تراکنش توسط یک کیف پول دیگر 10,027,548 SHIB انجام شد.

تاکنون 410,727,009,502,240 SHIB از کل عرضه در گردش سوخته است. با این حال، 410 تریلیون SHIB توسط ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم در سال 2021 سوزانده شد. بقیه از ابتدای سال 2022 توسط نیروهای مشترک جامعه و تیم SHIB سوزانده شده است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید