رهبر SHIB Shytoshi Kusama اعلام می کند که Shibarium Bullishness، XRP بازگشتی قوی دارد، 3 تریلیون SHIB در میان افزایش 12.2 درصدی قیمت به Robinhood ارسال شد: Crypto News Digest توسط U.Today


در اینجا سه ​​مهم ترین خبر ارائه شده توسط U.Today در روز گذشته به شما ارائه شده است.

Shytoshi Kusama ارتش SHIB را با اعلام شیباریوم صعودی خود منفجر می کند

همانطور که شعبه رسمی شیبا اینو در 15 می X اعلام کرد، صرافی غیرمتمرکز ShibaSwap بالاخره منتشر شد محلول لایه 2 روی شیباریوم. به طور خلاصه نختیم SHIB جزئیات قابلیت‌های جدید ShibaSwap مانند کار بر روی هر دو بلاک‌چین Ethereum و Shibarium و ایجاد استخرهای نقدینگی جدید در Shibarium را به اشتراک گذاشت. شیبا اینو پس از اعلام، شیتوشی کوساما را رهبری می کند نقل قول SHIB با پایان دادن به پست X، کوساما از همه علاقه مندان به SHIB خواست که “منتظر بمانند” زیرا “هنگامی که به جلو می رویم، چیزهای بیشتری در انتظار ما هستند.” دهاریا همچنین در مورد پست رهبر شیبا اینو اظهار نظر کرد و افزود که تیم SHIB به به روز رسانی و ارتقاء منظم ادامه خواهد داد زیرا سفر شیبا اینو “یک ماراتن است، نه یک مسابقه”.

XRP بازگشتی قوی داشته است

در توسعه اخیر، XRP یک پیشرفت قابل توجه، به الگوی مثلث نزولی که قبلاً باطل شده بود برمی گردیم. اگرچه این الگوی فنی به طور کلی نزولی است، بازگشت XRP به این الگو به این معنی است که گاوهای XRP ممکن است به زودی برای تعریف مجدد مسیر فعلی دارایی تلاش کنند. برای اولین بار در هفته های گذشته، قدرت خرید XRP افزایش یافته است. این افزایش باعث شد تا قیمت به سمت چندین میانگین متحرک مهم مانند 50، 100 و 200 EMA حرکت کند. این میانگین‌های متحرک به‌عنوان سطوح مقاومت مهم عمل می‌کنند و شکستن آن‌ها می‌تواند منادی تغییر جهت به سمت روند صعودی‌تر باشد. با این حال، با وجود این افزایش اخیر در شتاب صعودی، XRP همچنان در یک روند نزولی قرار دارد. اکشن قیمت همچنان در زیر خط مقاومت مثلث نزولی در حال مبارزه است که نشان دهنده ادامه فشار نزولی است. همه میانگین های متحرک روند نزولی دارند که نشان می دهد اکثر سرمایه گذاران بیشتر نزولی هستند تا صعودی. با توجه به CoinMarketCap، تا زمان نگارش این مقاله، XRP در 0.5254 دلار تغییر کرده است که 1.59٪ در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است.

مرتبط با

در میان افزایش 12.2 درصدی قیمت، 3 تریلیون SHIB به طور مرموزی به رابینهود ارسال شد.

داده های ارائه شده توسط ردیاب رمزنگاری Whale Alert نشان می دهد که: دیروزدر 16 می، مقدار خیره کننده ای از توکن های شیبا اینو، یعنی 3,000,000,000,000 SHIB به ارزش 75 میلیون دلار توسط یک نهنگ ناشناس به رابینهود منتقل شد. این معامله در حالی انجام شد که SHIB در 24 ساعت 12 درصد رشد را نشان داد. گفته می‌شود که رمزارز Meme با انتشار اخبار راه‌اندازی ShibaSwap در Shibarium در حال افزایش است، توسعه‌ای که جامعه SHIB مشتاقانه منتظر آن بوده است. این معامله همچنین بر افزایش فعالیت نهنگ‌ها که در طول این هفته مشاهده شد، تاکید کرد. کامبرلند، یک شرکت بزرگ تجارت کریپتو، 144 میلیارد SHIB به ارزش 3.3 میلیون دلار را در 15 می به کوین بیس منتقل کرد. پیش از این، 50.36 میلیارد شیبا اینو در OKX سپرده شده بود. در مجموع، این هفته، قبل از حرکت فوق الذکر سه تریلیون SHIB، نهنگ های بیدار SHIB تقریباً 1.5 تریلیون شیبا اینو را در یک روز پردازش کردند. آن‌ها بین 42.6 تا 397 میلیارد SHIB جابه‌جا کردند که عمدتاً به Binance، Coinbase، Gate.io و دیگر پلت‌فرم‌های معاملاتی ارزهای دیجیتال پیشرو هستند. در زمان نگارش این مقاله، SHIB با قیمت 0.00002501 دلار معامله می شود که 2.83 درصد افزایش یافته است.


نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید