توسعه‌دهنده اصلی SHIB به‌روزرسانی بزرگی را در مورد توکن‌های Shiba Inu ERC404 ارائه می‌کند


جامعه ارزهای رمزنگاری شده Shiba Inu پس از یک به‌روزرسانی بزرگ، از هیجان غوغا می‌کند کال ضائریا، توسعه دهنده و مشارکت کننده در پروژه. به روز رسانی با تمرکز بر راه اندازی NFT مورد انتظار شبوشیدر سراسر جهان توجه زیادی را به خود جلب کرد.

Dhairya در آخرین ارتباط خود به پیچیدگی‌های استاندارد توکن ERC404، ترکیبی نوآورانه از NFT و ویژگی‌های توکن قابل تعویض که Shiba Inu را در خط مقدم آزمایش‌های غیرمتمرکز قرار می‌دهد، پرداخت. اگرچه در حین راه اندازی SHEboshi NFT با یک نقص جزئی مواجه شدیم که در آن یک باگ موقت اجازه ضربات اضافی را می داد. شیبا اینو تیم سریع و کارآمد بود.

برای رسیدگی به این وضعیت، تیم اقداماتی را برای تضمین انصاف و شفافیت اجرا کرد، از جمله افزایش تعداد کل SHEboshi از 12000 به 20000، که به همه دارندگان عکس فوری اجازه داد تا توکن‌های خود را ادعا کرده و ضرب کنند. علاوه بر این، SHEboshi بدون ادعا برای دارندگان LEASH در دسترس خواهد بود، که بر تعهد پروژه به شمول اجتماعی تاکید می کند.

با توجه به افزایش غیرمنتظره فروش، تیم برنامه جامعی را برای تخصیص درآمد ارائه کرد. 50 درصد به سوزاندن رمزهای استراتژیک، کمک به سازمان‌های غیرانتفاعی، پشتیبانی تیم و تأمین نقدینگی اختصاص خواهد یافت، در حالی که 50 درصد باقی‌مانده تخصیص خواهد یافت. نسبت به هزینه های عملیاتی و خزانه داری پروژه.

علیرغم شکست لحظه ای، ضیریا تعهد تزلزل ناپذیر تیم به نوآوری، یادگیری و رشد جامعه را برجسته کرد. ابراز قدردانی می کنند STR وی نسبت به آینده این پروژه و جامعه پر جنب و جوش آن به دلیل حمایت مستمر ارتش ابراز خوش بینی کرد.


نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید