SHIB از ارتقای عمده برای NFT های Welly Friends رونمایی کرد: جزئیات


فهرست

  • مجموعه NFT Welly Friends توسعه یافته توسط SHIB: چه چیزی جدید است؟
  • ارتش SHIB از برند غذایی محلی در ایتالیا پشتیبانی می کند

افت NFT برای اولین بار در سال 2022 به عنوان راهی برای حمایت از فرنچایز رو به رشد رستوران Welly در اروپا معرفی شد.

مجموعه NFT Welly Friends توسط SHIB ارتقا یافت: چه چیزی جدید است؟

SHIB، یک گروه منحصر به فرد از ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز مالی (DeFi)، امروز از تمدید مجموعه NFT Welly Friends، مجموعه ای از NFT های نوآورانه که از یک کسب و کار رستوران و پذیرایی محبوب در ایتالیا پشتیبانی می کند، خبر داد.

هنگام ساخت نسخه جدید، سازندگان Welly Friends NFT با دقت تمام تصاویر نمایه این مجموعه را ارتقا دادند، جزئیات غنی را اضافه کردند که حتی در کوچکترین اندازه نیز گویای حجم بیشتری است، و تصاویر سه بعدی را با هنرهای دست ساز جایگزین کردند. در نتیجه، داستان Welly World روایت های جدیدی را در مورد هر شخصیت نشان می دهد.

توسعه دهنده اصلی Shytoshi Kusama با نام مستعار Shiba Inu، ارزش غیرمعمول «دنیای واقعی» کلکسیون جدید NFT را برجسته می کند:

Welly یک رویکرد نوآورانه برای ترکیب نوآوری بلاک چین مبتنی بر غذا با هنر و خلاقیت NFT است. مجموعه Welly Friends NFT قول می دهد راهی منحصر به فرد و جذاب برای تعامل با NFT ها باشد و با یک تجارت واقعی آجر و ملات، یکی از هیجان انگیزترین مارک های مواد غذایی ایتالیا شریک شود.

بر اساس بیانیه تیم، سازندگان این مجموعه تجربه زیادی در همکاری با گروه های سنگین وزن بخش دیجیتال مانند پیکسار و سوپرسل دارند.

ارتش SHIB از برند غذایی محلی در ایتالیا پشتیبانی می کند

همانطور که قبلا در U.Today پوشش داده شد، همکاری بین تیم SHIB، جامعه ارتش SHIB و رستوران‌های Welly به نقاط عطف بسیاری دست یافته است.

Welly که برای اولین بار به عنوان یک رستوران در ناپل ایتالیا در سال 2021 افتتاح شد، از ایده آوردن مفاهیم بلاک چین به یک فرنچایز غذایی در دنیای واقعی برای افرادی که به دنبال تجربه چیزی جدید، نوآورانه، سالم و خوشمزه هستند، متولد شد.

Welly که توسط استودیوی هنر دیجیتال Masquespacio برنده جایزه طراحی شده و با برند SHIB تغییر نام داده و با آن شریک شده است، اکنون یک نقطه مورد علاقه در ناپل برای افراد محلی و گردشگران از سراسر جهان است.

Welly که دارای منوی گسترده ای پر از دستور العمل های خاص از سرآشپز جوان مشهور فلین مک گاری است، قصد دارد غذاهایی با کیفیت بالا به دنیای فست فود ارائه دهد.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید