SHIB، FLOKI، WIF، BRETT: Meme Coin Bloodbath ادامه دارد


فهرست

  • مم سکه های BRETT و FLOKI زیان دو رقمی را ثبت کردند. SHIB و WIF نیز تحت فشار هستند
  • سکه‌های میم پایه با تم گربه بدترین حالت را دارند

با شتاب گرفتن تصحیح ارزهای دیجیتال، میم کوین ها به دلیل نوسانات زیاد، بار دیگر در بین بدترین ضربه ها قرار می گیرند. سرمایه گذاران میم کوین در 24 ساعت گذشته با موج هشت رقمی نقدینگی مواجه شده اند.

مم سکه های BRETT و FLOKI زیان دو رقمی را ثبت کردند. SHIB و WIF نیز تحت فشار هستند

Brett یا Brett on Base (BRET)، برترین سکه میم در پایه L2 Coinbase (BASE)، برای دومین روز متوالی ضررهای دو رقمی را ثبت می کند. باز هم در میان بدترین عملکردها در لیست 100 نفر برتر قرار دارد و یک شبه 15.2 درصد از دست داده است. این دارایی بسیار نزدیک به سقوط به زیر سطح سرمایه کلیدی 1.5 میلیارد دلاری است.

تصویر: CoinGecko

FLOKI، یکی دیگر از رایج ترین ارزهای رمزنگاری شده با جامعه بزرگ، پس از از دست دادن 10 درصد دیگر در 24 ساعت، برای جایگاه خود در بین 10 رتبه برتر تلاش می کند.

سایر سکه های لیگ برتر نیز به مقایسه بازار دست یافتند. Dogwifhat (WIF) 9.6 درصد سقوط کرد در حالی که Shiba Inu (SHIB) 6.2 درصد سقوط کرد. WIF نزدیک است سقف خود را زیر 2.5 میلیارد دلار ببیند.

دوج کوین (DOGE)، بزرگترین ارز دیجیتال، 5.6 درصد سقوط کرد در حالی که کل بازار ارزهای دیجیتال 3.7 درصد از نظر سرمایه از دست رفت.

U.Today اوایل این هفته گزارش داد که کاهش مداوم کریپتو میم با نقدینگی شدید همراه است.

سکه‌های میم پایه با تم گربه بدترین حالت را دارند

داده‌های CoinGlass نشان می‌دهد که معامله‌گران PEPE، WIF و DOGE از جمله بیشترین آسیب‌پذیری‌ها از انحلال‌ها هستند، عمدتاً در بخش طولانی.

براساس داده‌های CoinGecko، از نظر دسته‌بندی، سکه‌های میم با تم گربه و سکه‌های میم پایه در میان بازنده‌های امروزی هستند. دسته ها 18.7 درصد و 15.1 درصد از محدودیت های خود را یک شبه از دست دادند.

با از دست دادن تنها 3.1٪، Bonk (BONK) به نظر می رسد بهترین عملکرد میم کوین امروزی باشد.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید