راهنمایی های مدیر SHIB برای حرکت رو به جلو تیم Shiba Inu: “آینده روشن است”


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “آینده روشن است”: نماینده SHIB لوسی
  • متریک کلیدی SHIB به سرعت در حال رشد است

رهبر رسمی بازاریابی تیم شیبا اینو، که خود را لوسی می نامد، توییتی منتشر کرد که به پیشرفتی که در حال حاضر در پشت صحنه رخ می دهد اشاره می کند.

اگرچه وی جزئیاتی را فاش نکرد، اما اظهارات او کاملاً خوش بینانه به نظر می رسید.

مرتبط با

“آینده روشن است”: نماینده SHIB لوسی

لوسی توضیح داد که در حال حاضر “مقدار باورنکردنی توسعه و رشد در پشت صحنه اتفاق می افتد”، احتمالاً نه تنها به تیم Shiba Inu و Shibarium، بلکه به پروژه هایی که با تیم SHIB همکاری می کنند و dApps و اکوسیستم آنها را می سازند، اشاره می کند. در شیباریوم .

لوسی همچنین اظهار داشت که این تحولات اکنون بر قیمت SHIB در کوتاه مدت تأثیر خواهد گذاشت، اما همچنان “آینده روشن است”. او افزود: “همه غول ها که با هم کار می کنند می توانند چیزی خارق العاده بسازند.”

متریک کلیدی SHIB به سرعت در حال رشد است

همانطور که توسط پلتفرم ردیابی Shibburn گزارش شده است، در 24 ساعت گذشته جامعه SHIB موفق شده است مقدار قابل توجهی پول میم را با سوزاندن آن، یعنی انتقال سکه های SHIB به کیف پول های بی پایان دفع کند.

منبع اطلاعاتی مذکور نشان داد که میزان سوخت SHIB از صبح دیروز تا کنون به میزان 6212.25 درصد افزایش یافته است و در مجموع 10 میلیون و 248 هزار و 752 دستگاه SHIB به صورت دائمی از عرضه خارج شده است.

در مجموع چهار تراکنش انجام شد و به لطف سه مورد از آنها، این 10 میلیون SHIB به آدرس‌های بلاک چین منتقل شد که قابل خرج نبود. این نقل و انتقالات بالغ بر 5,562,297; 3,000,000 و 1,185,536 SHIB طبق Shibburn.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید