توسعه دهندگان SHIB خیلی مشغول هستند: تیم Shiba Inu فاش شد – آیا چیزی در حال پختن است؟


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • Shytoshi Kusama برنامه های بلند مدت SHIB را فاش می کند
  • سوختگی SHIB تقریبا 500٪ افزایش یافته است

رهبر بازاریابی Shiba Inu، که در جامعه ارزهای دیجیتال با نام Lucie شناخته می شود، اعلام می کند که تیم توسعه دهنده SHIB سخت در حال کار بر روی برنامه های SHIB برای آینده نزدیک است.

لوسی می گوید: «این روزها برای توسعه دهندگان بسیار شلوغ است. او توییت کرد. شایان ذکر است، او اشاره کرد که توسعه دهنده اصلی Shytoshi Kusama و توسعه دهنده اصلی SHIB Kaal Dhairya با توسعه دهندگان دیگر مشغول هستند.

لوسی افزود: «این دو سخت‌کوش‌ترین افرادی هستند که تا به حال ملاقات کرده‌ام. طبق توییت او، آنها دوست دارند از تمام حمایت های ممکن از جامعه SHIB در رسانه های اجتماعی برخوردار شوند.

Shytoshi Kusama برنامه های بلند مدت SHIB را فاش می کند

رهبر SHIB، Shytoshi Kusama، گفت که به دنبال مشارکت های استراتژیک جدیدی که اخیراً اعلام شده است مانند Zama.ai، تیم SHIB در حال حاضر مشغول نهایی کردن مشارکت های مهم مشابه برای “اعطای قدرت کامل سیستم” است که ایجاد کرده اند.

در پست طولانی خود در او خاطرنشان کرد که LEASH “در مورد انحصار” است و BONE بر جنبه های تکنولوژیکی Shibarium تمرکز می کند و همچنین نشانه گاز برای راه حل لایه 2 SHIB است، در حالی که TREAT “توکن دسترسی به تمام ویژگی های پیشرفته سیستم” خواهد بود.

کوساما پس از بازدید اخیرش از کیوتو، ژاپن و شرکت در رویداد سالانه Web3 IVS 2024، گفت که از بازدید از این شهر بسیار لذت برده است که تصمیم گرفت پس از پایان کنفرانس چند روز دیگر در شهر بماند. سازمان دهندگان IVS به گرمی از او استقبال کردند.

مرتبط با

در اینجا چیزی است که برای فروش بزرگ بیت کوین اتفاق می افتد که Samson Mow اعلام کرد

سوختگی SHIB تقریبا 500٪ افزایش یافته است

به گفته محقق Shibburn، در طول 24 ساعت گذشته، نرخ سوختگی Shiba Inu، معیار اصلی اکوسیستم SHIB، تقریباً 440٪ افزایش یافته است.

این به لطف انتقال مجموعا 6206041 SHIB meme coin به کیف پول های بلاک چین غیرقابل مصرف در هفت تراکنش کوچک و بزرگ بود.

بزرگترین نقل و انتقالاتی که برای سوزاندن کیف پول ها انجام شد، 1،880،877 و 2،479،607 SHIB بود. این قطعات SHIB رله هایی از همان آدرس بلاک چین به کیف پول های بن بست بودند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید