SHIB Burns 658% افزایش می یابد و Shiba Inu Eyes Big Rise می کند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • SHIB 685 درصد افزایش یافت
  • تحلیلگر: SHIB در آستانه انفجار است

بر اساس داده های به اشتراک گذاشته شده توسط پلتفرم ردیابی Shibburn، نرخ رایت، یکی از معیارهای کلیدی SHIB، علیرغم قرائت منفی روزانه امروز، به صورت هفتگی افزایش یافته است.

بر اساس گزارش تحلیلی اخیر، این افزایش عظیم زمانی رخ داد که شیبا اینو در حال آماده شدن برای افزایش قیمت بود.

SHIB 685 درصد افزایش یافت

Shibburn، از طریق دسته رسمی X خود، داده هایی را در مورد مقادیر اخیر به روز شده نرخ سوختگی Shiba Inu منتشر کرده است. طبق یک توییت اخیر، سوختگی های هفتگی در هفت روز گذشته بیش از 685 درصد افزایش یافته است. به طور کلی، جامعه SHIB در این هفته 399،586،110 سکه میم SHIB را سوزاند.

این توییت بیان می‌کند که وقتی نوبت به متریک روزانه می‌رسد، تقریباً 63 درصد کاهش داشته است و 39,878,482 memecoin به آدرس‌های بلاک چین بی‌پایان منتقل شده است.

مرتبط با

تحلیلگر: SHIB در آستانه انفجار است

علی مارتینز، تحلیلگر کریپتو، معتقد است که دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار، به زودی برای بهبود قیمت آماده است. در یک پست اخیر، X نمودار روزانه SHIB را منتشر کرد که سیگنال خرید را در اندیکاتور TD Sequential نشان می دهد.

اگرچه تا لحظه نگارش این مقاله، میم کوین با قیمت 0.00002076 دلار در حال تغییر است، مارتینز معتقد است که این دارایی می تواند شاهد افزایش قیمت عمده تا سطح 0.00002800 دلار یا نزدیک به آن باشد. اگر موفقیت آمیز باشد، این افزایش تقریباً 35 درصدی برای SHIB خواهد بود.

هفته گذشته شیبا اینو 21.7 درصد از 0.00002530 دلار به 0.00001983 دلار در روز جمعه سقوط کرد. تا کنون SHIB بهبود کوچکی داشته است، 4.7٪ افزایش یافته است و در حال تغییر در $0.00002078 است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید