با بیانیه جشن شیتوشی کوساما، سقف SHIB 48554 درصد افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق آخرین اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط تیم Shibburn، ارتش SHIB در 24 ساعت گذشته مقادیر زیادی پول میم را به کیف پول های “دوزخی” منتقل کرده و این SHIB ها را بدون فرصتی برای بازیابی سوزانده است.

در همین حال، قیمت SHIB پس از افت دیروز توانست بهبود یابد و شیتوشی کوساما، رهبر مرموز SHIB یک توییت جشن منتشر کرد.

شعله های آتش SHIB به ابعاد شگفت انگیزی رسیده است

منبع داده فوق گزارش می دهد که جامعه وفادار SHIB، که شامل افراد حقیقی و حقوقی مشتاق است، از صبح گذشته 87,760,994 SHIB را به کیف پول های بلاک چین غیرقابل مصرف منتقل کرده است.

این سوختگی ها میزان سوختگی کلی SHIB را به 48554.74 درصد افزایش داد. تاکنون فقط دو سوزانده شده است. هر دو بسیار چشمگیر بودند زیرا 61,908,927 SHIB و سپس 25,852,066 سکه SHIB را به آدرس های بن بست منتقل کردند. هر دو انتقال 17 و 18 ساعت پیش انجام شد.

تن ها SHIB سوزانده شد
از طریق تصویر شیبرن

در اوایل این هفته، جامعه SHIB همچنین موفق شد میزان سوختگی را به میزان قابل توجهی افزایش دهد. در 9 آوریل میزان سوختگی 1344 درصد افزایش یافت. اما در آن زمان، بسیاری از memecoin های دیگر به طور دائم از عرضه در گردش حذف شدند: 135,451,536 SHIB.

شیتوشی کوساما “مثل سگ کار می کند”

توسعه‌دهنده اصلی شیبا اینو که به نام شیتوشی کوساما شناخته می‌شود، پس از مدت‌ها سکوت، به شبکه رسانه اجتماعی X رفت تا جامعه SHIB را مورد خطاب قرار دهد.

کوساما گفت که او “مثل یک سگ کاملا بی سر و صدا کار می کند” و تقریباً فراموش کرده است که برای جامعه بزرگ SHIB که در سراسر جهان پراکنده شده اند، تبریک فصل بفرستد. او عید پاک را در انواع مختلف بسته به مذهب کسانی که آن را جشن می گیرند (پصح، عید، گودی پادوا/اوگادی) به همه تبریک گفت.

علاوه بر این، کوساما از کاربران و سازندگان SHIB در شیباریوم دعوت کرد تا برای شرکت در انجمن زندگی بلاک چین در 16 آوریل به دبی سفر کنند و به نمایندگان SHIB در آنجا سلام کنند.

حرکت قیمت شیبا اینو

این هفته، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ، SHIB، در تلاش است تا از سطح 0.00002950 دلار عبور کند، اما فقط دو بار قبل از بسته شدن توانست آن را لمس کند. بین سه شنبه و چهارشنبه، دارایی 10.5 درصد کاهش یافت.

با این حال، در 24 ساعت گذشته، SHIB موفق شد نیمی از این ضرر را به دست آورد و با 5.85 درصد افزایش در زمان نگارش این مقاله، با قیمت 0.00002801 دلار معامله شد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید