وقتی Shibarium به‌روزرسانی جدید Critical BONE را منتشر می‌کند، SHIB می‌سوزاند


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • سوختگی SHIB 120 درصد افزایش یافته است
  • به روز رسانی عمده استخوان در شیباریوم

داده های به اشتراک گذاشته شده توسط پلتفرم محبوب Shibburn نشان می دهد که چند میلیون قطعه دیگر از SHIB از منبع در گردش منتقل شده است.

این مصادف بود با به‌روزرسانی اصلی Shibarium که روز قبل اعلام شد.

سوختگی SHIB 120 درصد افزایش یافته است

منبع داده فوق بیان کرد که در 24 ساعت گذشته، جامعه شیبا اینو چندین میلیون SHIB را از کیف پول های بلاک چین غیرقابل مصرف خود حذف کرده و آنها را از گردش خارج کرده است. 3,375,831 SHIB سوزانده شده توسط ارتش SHIB میزان سوختگی را به میزان قابل توجهی افزایش داد – 120٪.

برای از بین بردن این همه سکه سینه سیزده عملیات طول کشید. دو بزرگترین انتقال در اینجا با 1,247,614 و 1,045,751 SHIB بوده است.

تاکنون 410,726,475,569,810 سکه SHIB از مجموع عرضه 1 کوادریلیون از بین رفته است. 583,097,171,644,345 SHIB در گردش باقی ماند.

سرعت سوختن SHIB می پرد
از طریق تصویر شیبرن

در می 2021، دقیقاً سه سال پیش، یک سوختگی عظیم SHIB رخ داد که توسط بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین آغاز شد. در آن زمان، خالق مرموز شیبا اینو معروف به ریوشی، نیمی از عرضه‌ی کوادریلیون (500 تریلیون SHIB) را به عنوان هدیه و علامت احترام به ویتالیک فرستاد.

Vitalik تقریباً تمام این SHIB را به ارزش 1.7 میلیارد دلار سوزاند و مابقی را به یک موسسه خیریه حمایت از قربانیان همه‌گیری در هند اهدا کرد. آن سوختگی عظیم در 6 می رخ داد.

مرتبط با

به روز رسانی عمده استخوان در شیباریوم

حساب رسمی Shibarium در پلتفرم X اعلام کرد که تیم توسعه‌دهنده SHIB یک به‌روزرسانی بزرگ جدید را برای این بلاک چین لایه ۲ ادغام کرده است و مربوط به توکن BONE است.

اکنون زمان پل لازم برای انتقال BONE از Shibarium به Ethereum بسیار کاهش یافته است. از هفت روز مانند گذشته تا تقریباً 45 دقیقه پس از ادغام به روز رسانی. “اکنون همه ما در مورد کارایی و کاربرپسندی هستیم!” پست x با افتخار می گوید.

بر اساس این اعلامیه، برداشت‌های BONE از Shibarium به زنجیره اتریوم اکنون بسیار سریع‌تر و روان‌تر انجام می‌شود. در نهایت، این پیشرفت تغییر دهنده بازی در زمان پل به سازندگان اجازه می دهد تا برنامه های حساس به زمان را بسیار سریعتر از قبل اجرا کنند. کاربران متوسط ​​این شانس را خواهند داشت که از فرصت‌های جدید برای توکن‌های BONE در اتریوم استفاده کنند، بدون اینکه نیازی به صبر طولانی داشته باشند و ببینند که استراتژی‌های مالی آن‌ها افزایش زیادی پیدا می‌کند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید