پس از اجرای هارد فورک تیم شیبا اینو، SHIB آتش می گیرد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس اطلاعات ارائه شده توسط ردیاب کیف پول سکه شیبرن، مقدار زیادی SHIB از صبح دیروز در آتش سوخته است. این افزایش احتراق، نرخ احتراق SHIB را بسیار بالاتر می‌آورد.

افزایش قابل توجه میزان سوختگی پس از انجام اولین هارد فورک روی بلاک چین لایه 2 Shibarium توسط تیم Shiba Inu رخ داد.

میزان سوختگی 15 برابر – 616٪ افزایش یافته است

منبع داده فوق به اشتراک گذاشت که در 24 ساعت گذشته، نرخ رایت ارز رمزنگاری محبوب شیبا اینو الهام گرفته از میم به لطف یک تراکنش، افزایش قابل توجهی از +43٪ به 616.15٪ داشته است.

به طور کلی، جامعه SHIB 18,663,708 SHIB را به کیف پول های بلاک چین غیرقابل خرج انتقال داده است. بزرگترین تراکنش حدود یک ساعت پیش رخ داد و 14,943,135 SHIB را به یک آدرس مرده منتقل کرد.

سوختگی شیب خیلی زیاد می شود
از طریق تصویر شیبرن

عضو SHIB “راز” سوختگی بزرگ ریوشی را فاش می کند

این هفته، لوسی، کارشناس بازاریابی تیم شیبا اینو، یکی از کارهایی که ریوشی موسس SHIB در مورد سوختگی توکن انجام داد را به جامعه یادآوری کرد.

او به توییت یکی از کاربران پلتفرم X که شیتوشی کوساما را تگ کرده بود، پاسخ داد و از او در مورد ادامه سوختگی SHIB توسط تیم پرسید. لوسی به گفتگو ملحق شد و اظهار داشت که فعالیت کاربر در Shibarium است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا سکه های میم را از بین ببرند.

لوسی اظهار داشت که ریوشی کلیدهای منبع SHIB را سوزانده است، بنابراین خود را از ارسال هر تعداد توکن که می خواهد محروم کرده است. به گفته لوسی، بنیانگذار مرموز قصد داشت بگوید “قبل از اینکه چیزی سوزانده شود، ابتدا باید آن را خریداری کرد.” این شخص داخلی سپس این موضوع را برای کاربر X توضیح داد و گفت: “برای انجام رایت، باید برای تسهیل فرآیند درآمدزایی کنید.”

SHIB در حال اجرای هارد فورک است

طبق یک توییت اخیر از حساب Shiba Inu، تیم SHIB هارد فورک را در بلاک چین شیباریوم تکمیل کرده است. این ارتقای قابل توجه تراکنش های بسیار سریع تر از قبل و همچنین هزینه های گاز «قابل پیش بینی برای همه» را نوید می دهد.

هارد فورک به این معناست که یک بلاک چین موجود را به دو قسمت تقسیم کنید، بلاکچین قدیمی را پشت سر بگذارید و بلاک چین جدید را به جلو ببرد. این ارتقا قابل لغو نیست.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید