با تخریب 9.3 میلیارد شیبا اینو توسط تیم SHIB، نرخ سوختگی SHIB به 27510٪ افزایش می یابد.


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

پلتفرم نظارت بر سوخت Shibburn که داده‌ها را از Etherscan جمع‌آوری می‌کند و سپس آن را در وب‌سایت خود منتشر می‌کند، تعداد خیره‌کننده‌ای از SHIB ها را در یک تراکنش از بین می‌برد که نرخ رایت را تا 27510 درصد افزایش می‌دهد.

در همین حال، در این ماه، تیم SHIB انتظار می‌رود که سوزاندن خودکار Shiba Inu را ادغام کند که به آن اجازه می‌دهد به راحتی تریلیون‌ها سکه میم را از گردش خارج کند.

میلیاردها شیبا اینو از گردش خارج شد

به گفته Shibburn، در 24 ساعت گذشته، مقدار انبوهی از 9,352,492,391 سکه میم SHIB سوزانده شده است. نود و نه درصد از این انبار خیره‌کننده تنها در یک جابجایی، با 9,351,444,446 SHIB از عرضه در گردش حذف شد. این معادل 89025 دلار در فیات است.

به طور کلی، ردیاب سوختگی ذکر شده در بالا تاکنون تنها چهار فرآیند را شناسایی کرده است. یکی 9.3 میلیارد SHIB، دو نفر هر کدام نیم میلیون SHIB و یکی کمتر از شیبا اینو حرکت می کند.

9.3 میلیارد SHIB سوخت
از طریق تصویر شیبرن

آیا تیم SHIB به سوختگی های بزرگ ادامه خواهد داد؟

به نظر می‌رسد که این یکی دیگر از آسیب‌های بزرگ تیم توسعه‌دهنده Shiba Inu باشد که اقدام به تبدیل توکن‌های BONE به ارزش ۱ میلیون دلار که در نوامبر گذشته در Shibarium جمع‌آوری شده بود را به SHIB تبدیل کردند و سپس آن‌ها را به آدرس‌های بلاک چین غیرقابل مصرف منتقل کردند.

در ماه های نوامبر و دسامبر، تیم SHIB، به رهبری شیتوشی کوساما مرموز، بیش از 36 میلیارد شیبا اینو را در چهار تراکنش به کیف پول های بن بست انتقال داد که هر تراکنش 8.5 میلیارد SHIB داشت.

طبق یک پست وبلاگی که در دسامبر منتشر شد، تیم قصد دارد در ژانویه به‌روزرسانی را اجرا کند که به آن‌ها اجازه می‌دهد SHIB را از رایت دستی به حالت خودکار تغییر دهند و پس از آن می‌توانند سوختگی‌های شگفت‌انگیزی را انجام دهند. طبق اظهارات قبلی شیتوشی کوساما، میلیاردها SHIB در آینده نزدیک سوزانده خواهد شد.

عملکرد قیمت SHIB

شیبا اینو، دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ از نظر ارزش بازار، پس از اینکه SEC اعلام کرد حساب توییتر هک شده، ETF های بیت کوین را تایید کرده است، بیش از 9 درصد پس از بیت کوین افزایش یافت. سپس قیمت SHIB صفر را سوزاند و به 0.00001002 دلار رسید.

با این حال، زمانی که معلوم شد این خبر جعلی است، این ارز دیجیتال با مضمون سگ به سطح 0.00000951 دلار بازگشت که در حال حاضر در حال تغییر است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید