در میان تغییر قابل توجه قیمت، نرخ سوخت SHIB به 1.344٪ افزایش یافت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک پیشرفت جالب در اکوسیستم شیبا اینو (SHIB)، نرخ سوختن SHIB به میزان چشمگیری 1344 درصد افزایش یافت.

این افزایش قابل توجه در فعالیت سوزاندن توکن در زمان مهمی برای سرمایه گذاران SHIB رخ می دهد. زیرا به نظر می رسد قیمت ارز دیجیتال با مضمون سگ در آستانه یک تغییر قابل توجه است.

مطابق با دسته Shibburn X135,451,536 توکن SHIB در 12 تراکنش در 24 ساعت گذشته سوخت. این به 3,868.50 دلار در شرایط پولی می رسد، در حالی که نرخ سوخت SHIB با 1344.14 درصد افزایش یافته است.

زمان افزایش نرخ سوختن SHIB با افزایش حدس و گمان پیرامون مسیر قیمت شیبا اینو همزمان است.

از آنجایی که قیمت SHIB در هفته های اخیر کاهش یافته است، سرمایه گذاران از نزدیک بازار را برای نشانه هایی از شکست احتمالی یا حرکت قابل توجه قیمت زیر نظر دارند.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال شاهد حرکت صعودی دوباره در آخر هفته بود زیرا بیت‌کوین و سایر ارزهای دیجیتال اصلی برای به دست آوردن سطوح مقاومت کلیدی افزایش یافتند. SHIB نیز نادیده گرفته نشد و تسلیم سودآوری شد و از 6 آوریل برای سه روز متوالی بهبود یافت.

در زمان نوشتن این مقاله، SHIB با 1.83 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 0.00002827 دلار رسید. در جهت صعودی، مقاومت بعدی شیبا اینو بین 0.000031 و 0.000036 دلار است. که در آن 20.96 تریلیون SHIB توسط 137600 آدرس با میانگین قیمت 0.000033 دلار خریداری شد.

از سوی دیگر، اگر قیمت SHIB بیشتر کاهش یابد، سطح پشتیبانی بعدی بین 0.000025 دلار و 0.00027 دلار خواهد بود و 33.39 تریلیون SHIB توسط 46930 آدرس با میانگین قیمت 0.000026 دلار خریداری شده است.

به روز رسانی Shiba Infinity

عضو تیم شیبا اینو لوسی ما یک به روز رسانی کوچک از تیم Shiba Eternity ارائه کرده ایم. همانطور که قبلا گزارش شده بود، بازی SHIB CCG Shiba Eternity یک آپدیت مورد انتظار دریافت کرده و هیجانی را در جامعه ایجاد کرده است.

لوسی گزارش می دهد که اولین نسخه از پروژه ابدیت شیبا در حال اجرا است و با به روز رسانی های جدید بهبود یافته است. او اضافه می‌کند که با ادامه معرفی ویژگی‌های جدید و بهبود سیستم Shiba Eternity، هیچ کاهشی وجود نخواهد داشت.

لوسی اضافه می‌کند که جامعه می‌تواند منتظر به‌روزرسانی‌های هیجان‌انگیز برای کیبل‌ها و شیبوشی‌ها و همچنین کارت‌های جدید و سیستم پرورش شیبوشی‌ها باشد، و خاطرنشان می‌کند که همه چیز به سرعت پیش می‌رود و نسخه بازی به برد Shiba Eternity اکنون از همیشه نزدیک‌تر است. .
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید