SHIB از تمام کوین‌های سولانا میم در این معیار کلیدی عملکرد بهتری دارد: محقق بنیاد اتریوم


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در طول پادکست اخیر بانک لس، جاستین دریک، محقق بنیاد اتریوم، جامعه ارزهای دیجیتال را شگفت زده کرد و گفت که او معتقد است SHIB هر میم کوین دیگری را در بازار ارزهای دیجیتال به جز Dogecoin تحت الشعاع قرار داده است.

SHIB از تمام سکه های میم سولانا بهتر عمل می کند

در پادکست، دریک از بنیانگذار سولانا، آناتولی یاکوونکو، صحبت می‌کند، در حالی که رایان شان آدامز و دیوید هافمن از بانک‌لس نیز میزبان و مدیریت بحث اتریوم-سولانا هستند.

در حین بحث، دریک اشاره کرد که SHIB، که بر روی اتریوم اجرا می‌شود، عملکرد بهتری از همه ارزهای رمزنگاری شده مختلف ساخته شده و اجرا شده بر روی بلاک چین Solana دارد.

در طول بحث، دریک خاطرنشان کرد که اگرچه ده‌ها هزار (یا حتی صدها هزار) میم کوین در سولانا وجود دارد، ارزش کل بازار تجمعی آنها از 10 میلیارد دلار تجاوز نمی‌کند. در همین حال، دریک گفت که یک واحد رمزنگاری میم در اتریوم به نام Shiba Inu وجود دارد که ارزش بازار آن 15 میلیارد دلار است.

مرتبط با

او ظاهراً معتقد است که SHIB از نظر کیفیت از همه آنها پیشی می گیرد. برخی از محبوب ترین ارزهای رمزنگاری شده میم در Solana عبارتند از Bonk (BONK) و dogwifhat (WIF). طبق گفته CoinGecko، ارزش بازار آنها 2,103,567,889 دلار و 3,233,889,469 دلار است.

دریک پیروزمندانه خطاب به یاکوونکو گفت: «اینجاست که ما تمایز بین کیفیت و کمیت را می بینیم. Dogecoin با ارزش بازار 23,130,494,872 دلار و رتبه هشتم در مقیاس CoinMarketCap، تنها ارز دیجیتال پیش از Shiba Inu باقی مانده است. SHIB در رتبه یازدهم قرار دارد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید