ارتش SHIB از مدیرعامل بایننس می‌خواهد تا شروع به سوزاندن SHIB، تسلیم ماینرز بیت‌کوین، سهام‌های جان بولینگر نکته مهم در سبد سهام: خلاصه اخبار کریپتو از U.Today


تصویر جلد گرفته شده از youtube.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

نگاهی به سه خبر مهم روز گذشته U.Today بیندازید.

مدیر عامل بایننس با درخواست ارتش SHIB برای شروع به سوزاندن SHIB روبرو می شود، دلیل این امر این است

پست X اخیر ریچارد تنگ، مدیرعامل بایننس، به علاقه زیاد به ETF های بیت کوین و به طور کلی بیت کوین به طور ناگهانی اختصاص داده شده است. جلب توجه کرد از ارتش SHIB با این حال، علاقه مندان به SHIB به بخش نظرات پست نرفتند تا درباره موضوع بیت کوین نظر دهند. بجای، پرسید رئیس بایننس گفت صرافی می‌تواند با استفاده از درآمد حاصل از کارمزد تراکنش، سوزاندن توکن‌های شیبا اینو را آغاز کند، درست مانند توکن‌های LUNC. به عنوان یادآوری، بایننس از سال 2022 برای احیای پروژه Terra Luna Classic (LUNC) پس از فروپاشی آن در آن سال، در سوزاندن LUNC مشارکت داشت. درخواست جامعه SHIB مورد توجه کاربر رسمی X شیبرن قرار نگرفت. تیم پشت آن برچسب گذاری شده است بایننس گفت: “تصور کنید اگر بایننس توسط کارمزد تراکنش های SHIB سوخته شود، درست مانند LUNC. آیا این اتفاق می افتد؟” او می نویسد.

مرتبط با

شیتوشی کوساما با دوست مرموز و جامعه گیج خود از هند بازدید می کند

ماینرهای بیت کوین در حال تسلیم شدن هستند، اما جنبه مثبتی هم دارد

کی یانگ جو موسس و مدیر عامل CryptoQuant اخیراً به پلتفرم X تغییر مکان داده است یک عبارت در مورد ماینرهای بیت کوین؛ به گفته جو، تسلیم آنها همچنان ادامه دارد. اصطلاح “کاپیتولاسیون ماینینگ” به دوره ای اطلاق می شود که استخراج کنندگان به دلیل کاهش قیمت ها و کارمزدها مجبور به فروش دارایی بیت کوین خود می شوند. در پست X خود، مدیرعامل به داده‌های تاریخی اشاره کرد که نشان می‌دهد این تسلیم زمانی پایان یافته است که میانگین ارزش استخراج روزانه 40 درصد میانگین سالانه باشد. اما در حال حاضر 72 درصد است. از نظر جو، فعالان بازار باید منتظر بازارهای رمزنگاری «کسل» برای دو تا سه ماه آینده باشند. مدیرعامل همچنین به سرمایه گذاران توصیه کرد که “برای بلندمدت صعودی بمانند” و در عین حال از ریسک های بیش از حد اجتناب کنند.

جان بولینگر، سرمایه‌گذار افسانه‌ای بیت‌کوین، نکات مهم سبد سهام را به اشتراک می‌گذارد

جان بولینگر اخیرا عرضه شده است توصیه های مهم سرمایه گذاری و مدیریت سبد در صفحه X. تحلیلگر فنی پیشرو و مخترع اندیکاتور باندهای بولینگر توصیه شده وی اظهار داشت که سرمایه گذاران نباید دارایی های “ناخواسته” را در پرتفوی خود بگنجانند و این تضمین می کند که سرمایه گذاری های باقی مانده به طور موثر مدیریت می شوند. با در نظر گرفتن میزان اشباع بازار از ابزارهای مالی مختلف (و به ویژه ارزهای دیجیتال)، توصیه بولینگر به ویژه مرتبط است. در حال حاضر، بیش از 2.4 میلیون دارایی رمزنگاری مختلف وجود دارد که ارزش کل بازار آنها 2.14 تریلیون دلار است. بنابراین، با توجه به این واقعیت که این تعداد زیادی از ارزهای دیجیتال می تواند سرمایه گذاران را تحت فشار قرار دهد، توصیه بولینگر در مورد بهینه سازی پرتفوی ممکن است مفید واقع شود.


نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید