ارتش SHIB هشدار مهمی از تیم دریافت کرد: “شما به واکنش شیتوشی نیاز ندارید”


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • “تو به واکنش شیتوشی نیازی نداری”: لوسی
  • SHIB 6.53 درصد سقوط کرد

رهبر رسمی بازاریابی شبکه‌های اجتماعی تیم Shiba Inu، که خود را لوسی می‌نامد، بیانیه‌ای صادر کرده است تا به همه توسعه‌دهندگانی که می‌خواهند روی SHIB و بلاک چین شیباریوم بسازند، هشدار داده و تشویق می‌کند.

نقطه قرمز پیام این بود که توسعه دهندگان باید بدون اینکه منتظر شیتوشی کوساما یا لوسی باشند تا متوجه آنها شوند یا آنها را در رسانه های اجتماعی تبلیغ کنند، به توسعه ادامه دهند.

“تو به واکنش شیتوشی نیازی نداری”: لوسی

لوسی پیام خود را با این جمله آغاز کرد که راه حل جهانی، چه نتیجه ای نداشته باشد، چه نتایج ضعیف یا نتایج عالی، این است که یک تیم به کار خود ادامه دهد. لوسی توضیح داد: “ثبات کلیدی است.”

او تاکید کرد که ادامه کار بر روی یک پروژه بدون انتظار برای توسعه دهنده مرموز Shytoshi Nakamoto که متوجه پروژه شده و به طور عمومی به پیشرفت آن واکنش نشان دهد، مهم است.

به گفته لوسی، نکته اینجاست که اگر پروژه ای واقعا خوب باشد، قطعا مورد توجه تیم شیبا اینو قرار می گیرد و می توان آن را خریداری کرد یا پیشنهاد همکاری داد. لوسی توضیح داد که برای موفقیت یک “پروژه صادقانه” لازم است: “هزاران و هزاران پروژه وجود دارد، برای زنده ماندن و پیشرفت به یک پروژه صادقانه نیاز است.”

مرتبط با

SHIB 6.53 درصد سقوط کرد

طی 24 ساعت گذشته، SHIB، دومین ارز دیجیتال با مضمون سگ از نظر ارزش بازار، تقریباً 6.53 درصد کاهش یافته است. در حال حاضر یک شمع قرمز بزرگ در نمودار ساعتی چاپ شده است که کاهش 4.19 درصدی را نشان می دهد.

بنابراین، ارز دیجیتال میم نتوانست به سطح 0.00003 دلاری برسد که مدت ها توسط جامعه SHIB انتظار می رفت. در زمان نوشتن این مقاله، SHIB با قیمت 0.00002505 دلار تغییر می کند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید