واکنش قیمت های SHIB و DOGE به ادای احترام ایلان ماسک به کابوسو


کارآفرین ایلان ماسک ادای احترام کرد به Kabosu، سگ Shiba Inu پشت میم Dogecoin که اوایل امروز درگذشت.

در عکسی که میلیاردر مرکزی جنجالی به اشتراک گذاشته است، گوریل بال فرشته هارامبه سگ افسانه ای را در میان ابرهایی که درخشش اثیری ساطع می کنند، در آغوش می گیرد.

ماسک گفت دوج “به بهشت ​​رفت” تا با “دوست” خود هارامبه باشد.

قیمت Dogecoin (DOGE) پس از اینکه ماسک عکس را در نمایه خود قرار داد قبل از اینکه برخی از سودهای خود را کاهش دهد، بیش از 4 درصد افزایش یافت. در همین حال، رقیب میم کوین Shiba Inu (SHIB) نزدیک به 3 درصد افزایش یافت، اما این سود نیز بسیار کوتاه مدت بود.

مرتبط با

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayکابوسو روز جمعه در سن 19 سالگی درگذشت. مالک آتسوکو ساتو گفت که سگ شیبا اینو مشهور جهانی او “بدون درد از پل رنگین کمان گذشت.”

مدت کوتاهی پس از پذیرفته شدن توسط ساتو در سال 2008، کابوسو در سال 2010 به یک ستاره رسانه های اجتماعی تبدیل شد. یک عکس این چیزی است که الهام بخش میم دوج شد.

میم های حاوی عبارات غیر دستوری و سگ شایان ستایش شیبا اینو منجر به ایجاد ارز دیجیتال Dogecoin در سال 2013 شد. پول میم در سال 2021 پس از تبلیغ فعالانه توسط ماسک، محبوبیت زیادی پیدا کرد.

پیوستن به پرنس و دیوید بووی

گوریلا هارامبه در سال 2016 قلب و ذهن جامعه آنلاین را تسخیر کرد. یک گوریل دشت غربی پس از اینکه پسر بچه سه ساله ای را در حال بالا رفتن از محوطه خود گرفت، توسط کارگر باغ وحش مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد.

مرتبط با

گوریل مرده به سرعت تبدیل به میم اصلی سال شد و با هشتگ هایی مانند #JusticeForHarambe به بخشی از روان جمعی آنلاین تبدیل شد. قبل از عکس ماسک، هارامبه نیز بخشی از ادای احترام عجیب دیگر بود. در کنار عکس هایی از نمادهای فرهنگی مانند دیوید بووی و پرینس ظاهر شد.

در ماه مه 2021، عکسی از گوریل به عنوان یک نشانه غیر قابل تعویض به حراج گذاشته شد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید