هشدار جدی از تیم شیبا اینو به متنفران SHIB


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • پاسخ تیم SHIB به متنفران
  • خلاصه 2024 با تحولات عمده Shibarium منتشر شده است

لوسی، کارشناس رسمی بازاریابی تیم توسعه SHIB، دو پست در اکانت X منتشر کرده است که هر دو قابل توجه و دارای اهمیت هستند. یکی از اینها هشدار لوسی به اعضای جامعه رمزنگاری بود که همچنان نسبت به SHIB و Shibarium نفرت و FUD (“ترس، عدم اطمینان، شک”) نشان می دهند.

او همچنین خلاصه ای کلیدی از دستاوردهای کلیدی این پروژه تا کنون در سال جاری منتشر کرد.

مرتبط با

پاسخ تیم SHIB به متنفران

لوسی در توییتی خطاب به کسانی که به FUD و انتقاد از تیم SHIB و محصولاتشان ادامه می‌دهند، پرداخت. او به پیروانش اطمینان داد که SHIB “برای مدت طولانی اینجاست” و این اولین برخورد او با افراد متنفر نیست. و به گفته لوسی، این احتمالا آخرین بار نیز نخواهد بود.

در همین حال، عضو تیم SHIB افزود: ما همچنان به حرکت رو به جلو ادامه می دهیم و اتفاقات بزرگ پشت درهای بسته رخ می دهد. در اینجا او از وینستون اس. چرچیل نقل کرد که زمانی هشدار داده بود که دستیابی به یک هدف غیرممکن است “اگر در اطراف بایستید و به هر سگی که پارس می کند سنگ پرتاب کنید.”

خلاصه 2024 با تحولات عمده Shibarium منتشر شده است

در یکی دیگر از توییت‌های اخیر، لوسی خلاصه‌ای از پیشرفت‌های عمده انجام شده در راه‌حل لایه 2 بلاک چین Shibarium یا مرتبط با آن را در سال جاری به اشتراک گذاشت تا یک به‌روزرسانی برای جامعه SHIB ارسال کند.

این به‌روزرسانی شامل پیشرفت‌هایی بود که در Shibarium ایجاد شد زیرا توسعه‌دهندگان توانستند مقیاس‌پذیری و کارایی را در اکوسیستم افزایش دهند و ابتکار Shibdentity را «برای ایجاد دوره جدیدی از هویت دیجیتال» ادغام کنند.

علاوه بر این، در اوایل سال جاری، تیم SHIB موفق شد 12 میلیون دلار بودجه برای حمایت از توسعه بلاک چین لایه 3 در بالای Shibarium جمع آوری کند. این زنجیره با تمرکز بر حفظ حریم خصوصی، افزایش سرعت تراکنش ها و کاهش هزینه های گاز طراحی شده است. قبل از جمع آوری این مبلغ قابل توجه، شیتوشی کوساما، رهبر SHIB، برای مذاکره با سرمایه گذاران بالقوه به مکان های مختلف در سراسر جهان سفر کرد، اما در آن زمان این موضوع را فاش نکرد، و جامعه را از تغییرات چندگانه و مکرر موقعیت او در X شگفت زده کرد.

دستاوردهای اخیر تیم SHIB شامل شرکت در کنفرانس سالانه بلاک چین Token2049 در دبی بود.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید