شکیل اونیل ادعا می کند که سرورهای تراکنش اسناد قانونی FTX را به داخل ماشین در حال حرکت او “پرتاب” کرده اند


ستاره NBA در یک آگهی منتشر شده در ژوئن 2022 نشان داده شد و گفت که او در FTX “همه داخل” است، یکی از بسیاری از تاییداتی که به شکایت دسته جمعی پس از سقوط بازار سهام منجر شد.

وکلای شکیل اونیل، ستاره NBA، که قبلا صرافی ورشکسته رمزارز FTX را تحریم کرده بود، ادعا کردند که دو سرور تراکنش پس از تلاش های ناموفق قبلی، اسناد قانونی را به اندازه کافی ارائه نکرده اند.

در یک پرونده در 8 می در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای منطقه جنوبی فلوریدا، تیم حقوقی Shaq پس از شکست “انکار سرویس” ستاره NBA، در مقابل خودروی متحرک دو سرور اکشن شکایتی قانونی کرد. او گفت که او “پرتاب” کاغذ برای شکایت. . طبق بایگانی، شق برای برداشتن اوراق متوقف نشد، فقط آنها را در راه گذاشت.

در این پرونده آمده است: “این به اصطلاح “خدمات” طبق قانون 4 قانون فدرال آیین دادرسی مدنی و قانون جورجیا ناکافی است.” باید فاسد شود و اتهامات علیه آقای اونیل رد شود.»

Shaq یکی از بسیاری از چهره‌های سرشناس بود که FTX را قبل از اعلام ورشکستگی در نوامبر 2022 تأیید کرد. ستاره NBA در تبلیغی نشان داده شد که می گوید او “همه کاری” را برای صرافی ارز دیجیتال انجام می دهد. پس از سقوط بازار سهام و مواجهه با اقدامات قانونی احتمالی، اونیل گفته است که او “تنها یک سخنگوی پولی” برای شرکت است.

در ماه نوامبر، شرکت حقوقی Moskowitz یک شکایت دسته جمعی علیه افراد مشهور و چهره های ورزشی به دلیل تبلیغ در بازار سهام از طرف Edwin Garrison و سایر سرمایه گذاران FTX تنظیم کرد. شکایت مشابهی که توسط همان شرکت در ماه مارس ارائه شد، تأثیرگذاران رمزنگاری، از جمله یوتیوبر «BitBoy Crypto» بن آرمسترانگ را هدف قرار داد، که گفته می‌شود «فریب‌های رمزنگاری بدون افشای غرامت» توسط FTX را ترویج می‌کرد.

مسکوویتز در 16 آوریل به اونیل اطلاع داد که پس از چندین تلاش ناموفق، شکایت حقوقی در خارج از خانه او ارائه شد. این شرکت حقوقی به طور خاص به تحویل یا ریختن مدارک به ستاره NBA در ماشینش اشاره نکرد.

در پرونده مورخ 8 می آمده است: “آقای اونیل که هرگز از ماشینش پیاده نشد، در حال رانندگی از کنار غریبه هایی بود که در بیرون خانه اش کمین کرده بودند، زمانی که یکی از سرورهای تراکنش اسناد قانونی را جلوی ماشینش پرت کرد.” هنگامی که اسناد به وسیله نقلیه ای که با سرعت بالا حرکت می کند برخورد می کند، اسناد «f[e]ll به مسیر» و سرورهای پردازشی «l[e]با مدارک قانونی در مسیر فرود، یعنی در جاده عمومی».

مرتبط با: قاضی در نظر دارد Shaq و Naomi Osaka را از پرونده های FTX حذف کند

طبق این پرونده، این روش ادعایی ارائه اسناد قانونی “طبق قانون گرجستان ناکافی” و ناکافی بود:

“پرتاب کردن کاغذها به داخل ماشین در حال حرکت و رها کردن آنها در بزرگراه عمومی، مناقصه خوبی نیست، زیرا “کاغذها” هیچ راهی برای دانستن اینکه آیا آنها در مجاورت فیزیکی آقای اونیل افتاده اند یا خیر.”

مسکوویتز مجوز دادگاه را دریافت کرده است تا به سایرین مرتبط با این پرونده خدمات ارائه کند، از جمله توئیت در مورد یوتیوبر کریپتو تام نش.

مجله: آیا می توانید پس از فروپاشی FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید