شکل دادن به آینده اشتغال Web3: Intropia به Cointelegraph Accelerator می پیوندد


Intropia توسعه یک شبکه حرفه ای Web3 را با کمک پروفایل ها و تبلیغات درون زنجیره ای امکان پذیر می کند.

ماهیت نوپای محیط Web3، همراه با پیچیدگی مهارت‌های فنی مرتبط با کریپتو و مشاغل مرتبط با بلاک چین، یافتن استعداد مناسب را برای اکثر شرکت‌ها دشوار می‌سازد. از سوی دیگر، متخصصان Web3 نیز جستجوی فرصت‌های جدید در پلتفرم‌های شغلی رایج که عمدتاً برای مشاغل Web2 طراحی شده‌اند، دشوار است. حتی زمانی که این یک مسابقه ایده آل برای یک شرکت و استعداد است، انتظارات پس از بیماری همه گیر برای کار متمرکز از راه دور، گلوگاهی برای فرآیند سنتی استخدام نیرو است.

اینتروپیا آخرین مشارکت کننده در شتابدهنده سرمایه گذاری Cointelegraph که از قابلیت های رسانه ای کوین تلگراف بهره می برد، یک اکوسیستم استعداد مبتنی بر تبلیغات Web3 است که از ماهیت جامعه محور Web3 برای حل تنگنای استعداد که رشد صنعت را تهدید می کند، استفاده می کند. برای بدست آوردن نمایه روشنی از استعدادهای فعلی Web3، Intropia یک نظرسنجی استعدادهای Web3 با نظرات بیش از 1500 متخصص وب3 انجام داد. این نظرسنجی نشان داد که اکوسیستم Web3 طیف وسیعی از استعدادها را دارد، از متخصصان کدنویسی گرفته تا معامله‌گران سخت‌افزار که عمدتاً مشاغل از راه دور یا آزاد را ترجیح می‌دهند و می‌خواهند از نام مستعار استفاده کنند. اکثریت قریب به اتفاق (80٪) از پاسخ دهندگان به طور همزمان روی چندین پروژه کار می کنند، در یک شغل اصلی کار می کنند و در چندین شغل دیگر به صورت آزاد کار می کنند.

آخرین گزارش Intropia میانگین استعدادهای Web3 را نشان می دهد.  منبع: Intropia Web3 Talent Report

آخرین گزارش Intropia میانگین استعدادهای Web3 را نشان می دهد. منبع: Intropia Web3 Talent Report

در نتیجه، متوسط ​​استعدادهای Web3 برای پر کردن درخواست شغلی در دنیای تجارت سنتی مشکل دارند، زیرا رزومه ای با “Web3Nakamoto” در بخش نام بعید است که بررسی مناسبی دریافت کند. به همین دلیل است که Intropia در عوض تنها بر روی استعدادهای حرفه ای تمرکز می کند و به استعدادهای Web3 کمک می کند تا شغل بعدی خود را بر اساس تجربیات گذشته خود پیدا کنند.

پویایی تبلیغات Intropia کل اکوسیستم مشارکت کنندگان خود را به استخدام کنندگان بالقوه تبدیل می کند. کاربران Web3 می توانند برای یک پست شغلی به یک دوست، همکار یا یکی از شبکه های خود درخواست دهند تا با دریافت بخشی از هزینه استخدام از پلتفرم Intropia و کسب درآمد از شبکه حرفه ای خود، در یافتن استعداد ایده آل مشارکت کنند. به این ترتیب، حتی اگر نامزدهای ایده‌آل یک پست شغلی خاص را از دست بدهند، شخصی از شبکه آنها می‌تواند آن را ببیند و آنها را به شغل ارجاع دهد و به رشد پایدار پایگاه استعداد Web3 کمک کند.

استخدام دوستانه Web3 چگونه کار می کند؟  منبع: Intropia

استخدام دوستانه Web3 چگونه کار می کند؟ منبع: Intropia

حرفه ای ها می توانند پروفایل های Web3-friendly خود را در Intropia ایجاد کنند و فرصت های جدید را در یک محیط گیمی شده جستجو کنند، در حالی که پروژه های Web3 می توانند شرح وظایف دقیق را برای جذب استعدادهای جدید ارسال کنند.

برنامه شتاب دهنده کوین تلگراف که در اوایل سال 2023 راه اندازی شد، از رهبری رسانه ای کوین تلگراف و ایجاد مخاطبان جهانی برای کمک به شرکت های امیدوار کننده Web3 برای دستیابی به پتانسیل کامل خود استفاده می کند.


نویسنده: Cointelegraph

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید