مشکل جدی Dogecoin (DOGE) در زنجیره شناسایی شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

دوج کوین (DOGE) تحت تأثیر وزن خود کمان می کند زیرا تعدادی از معیارها برای ارز دیجیتال در هفته گذشته به سمت عقب سقوط کردند. در زمان نگارش این مقاله، قیمت Dogecoin با 3.14 درصد کاهش به 0.07998 دلار رسید و قیمت یک شبه به 0.07964 دلار کاهش یافت.

قیمت فعلی Dogecoin، Chainlink (LINK) را مجبور کرده است تا این ارز دیجیتال را از لیست 10 ارز دیجیتال برتر بر اساس ارزش بازار حذف کند. این کاهشی است که بیش از یک سال است که برای سکه میم با تم سگ اتفاق نیفتاده است.

این افت در رتبه بندی بدترین سناریو برای Dogecoin از نظر داده های زنجیره ای نیست، همانطور که توسط تحلیلگر برجسته بازار، علی مارتینز به اشتراک گذاشته شده است. تظاهرات کاهش حجم کل معاملات در حالی که این یک نگرانی است، مارتینز همچنین بر چگونگی کاهش حجم نهنگ تاکید کرد و تاکید کرد که نرخ پذیرش کلی سکه کند بوده است.

طی چند سال گذشته، Dogecoin شاهد نوسانات محدودی در حرکات قیمت بوده است، با پیشرفت‌های قابل‌توجهی که عموماً به نفع خرس‌ها در بازار بوده است. Dogecoin بسته به اقدامات نهنگ های خود قدرت منحصر به فردی دارد که می تواند منجر به عواقب بدتری برای حرکت رو به جلو سکه شود.

بازگشت احتمالی Dogecoin

Dogecoin روند کلی غیر قابل توجهی را مشاهده می کند و این می تواند نتیجه عدم وجود روند رشد جذاب در پروتکل باشد. بدون هیچ نوآوری، سرمایه‌گذاران از حدس و گمان خسته می‌شوند و این می‌تواند آفت فعلی سکه در حال حاضر باشد.

چرخاندن یکدیگر یک روند اصلی در اکوسیستم Web3 است و توکن‌های مبادله شده اغلب برای راه‌اندازی مجدد اصول رشد مجدداً استراتژی می‌شوند. در حال حاضر، تنها فعالیت قابل مشاهده در اکوسیستم Dogecoin، ماموریت فضایی آتی Doge-1 است و این امر به‌ویژه بر اکوسیستم تأثیری فراتر از تبلیغات تبلیغاتی نخواهد داشت.

مگر اینکه یک اصلاح بزرگ توسط توسعه دهندگان DOGE انجام شود، سایر میم کوین های رقیب ممکن است به مرور زمان منجر به پذیرش شوند.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید