دولت سئول پروژه metaverse شهر را به روی عموم باز می کند

دولت سئول پروژه metaverse شهر را به روی عموم باز می کند


به گفته شهردار سئول، اوه سه هون، محیط مجازی به ساکنان این امکان را می دهد که به اسناد رسمی دسترسی داشته باشند، شکایت کنند و به سؤالات اظهارنامه مالیاتی پاسخ دهند.

دولت کلان شهر سئول پروژه Metaverse Seoul را راه اندازی کرده است که به ساکنان پایتخت کره جنوبی امکان دسترسی به خدمات شهری در یک محیط مجازی را می دهد.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در 16 ژانویه، شهردار سئول، اوه سهون، راه اندازی فاز اول Metaverse Seoul را پس از آزمایش بتا پروژه اعلام کرد. به گفته شهردار، محیط آنلاین “محل ارتباط شهروندان” پایتخت خواهد بود و به آنها امکان می دهد تا به صورت مجازی از جاذبه های متعدد سئول بازدید کنند، به اسناد رسمی دسترسی داشته باشند، شکایات خاص خود را ثبت کنند و پاسخ سوالات اظهارنامه مالیاتی شهرداری را دریافت کنند. .

طبق گزارش ها، دولت شهر حدود 2 میلیارد وون – 1.6 میلیون دلار – برای فاز اول پروژه متاورس هزینه کرده است. طبق گفته Oh، فاز دوم شامل قابل دسترس‌تر کردن Metaverse Seoul برای سالمندانی است که در رفت و آمد حضوری به دفاتر شهری مشکل دارند. بر اساس اطلاعات آماری، تا سال 2022، بیش از 17 درصد از جمعیت کره جنوبی بالای 65 سال سن داشتند.

کره جنوبی که یکی از سریع‌ترین سرعت‌های اتصال به اینترنت در جهان را برای 52 میلیون ساکن خود دارد، با افزایش فضا، برخی از ابتکارات مرتبط با متاورس و پذیرش بلاک چین را رهبری کرده است. قبل از فروپاشی FTX در ماه نوامبر، شهر بوسان برنامه‌های خود را برای راه‌اندازی یک صرافی ارز دیجیتال با همکاری FTX اعلام کرد – دولت محلی بعداً اکثر شرکای صرافی متمرکز جهانی خود را رها کرد.

مربوط: در داخل نقشه وحشیانه کره جنوبی برای تسلط بر فراجهان

طبق گزارش‌ها، در سطح جهانی، علاقه به متاورس پس از تغییر نام فیس‌بوک به متا در اکتبر 2021 افزایش یافته است و بسیاری از شرکت‌ها برنامه‌های خود را برای افتتاح دفاتر مجازی اعلام کردند. با این حال، فروپاشی بازار کریپتو و کاهش پلتفرم‌های اصلی مانند FTX، Voyager Digital و Celsius Network ممکن است پذیرش را در سال 2022 کند کرده باشد.
نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉