سناتور لومیس هنوز با بیت کوین در برنامه های بازنشستگی خود “خیلی راحت” است


زمستان کریپتو و درخواست از دیگر سناتورها برای ممنوعیت بیت کوین در برنامه های بازنشستگی خود، عزم سناتور طرفدار رمزارز را متزلزل نکرده است.

سناتور آمریکایی طرفدار رمزارز، سینتیا لومیس، علیرغم درخواست‌های سناتورهای دیگر، قاطعانه حمایت خود را از بیت کوین (BTC) به عنوان بخشی از برنامه‌های بازنشستگی متنوع خود حفظ کرده است.

در حال حاضر، به نظر می رسد که لومیس تنها یکی از چندین سیاستمدار دوستدار رمزنگاری در ایالات متحده باشد و به همراه سناتور کرستن گیلیبراند، او به طور قابل توجهی برای مقررات مترقی ارزهای دیجیتال فشار آورده است.

لومیس در گفتگو با خبرگزاری آنلاین Semafor در 12 دسامبر اظهار داشت که زمستان کریپتو عزم او را در بیت کوین متزلزل نکرده است و او همچنان می خواهد این دارایی را در برنامه های بازنشستگی 401(k) ایالات متحده ببیند:

من خیلی راحت مطمئن می شوم که مردم می توانند بیت کوین را به صندوق های بازنشستگی خود اضافه کنند زیرا با سایر ارزهای دیجیتال متفاوت است.

با این حال، چیزی که او در مورد آن مطمئن نبود، هر چیز دیگری بود – نشان می دهد که “هیئت منصفه هنوز در مورد سایر ارزهای دیجیتال تصمیم نگرفته است.”

لومیس گفت: “من شخصا معتقدم که بیت کوین افزایش خواهد یافت زیرا تنها 21 میلیون بیت کوین استخراج می شود.”

این نظرات در مورد برنامه های بازنشستگی در ژوئن 2021 موضع کمی متفاوت با آنچه که در ابتدا بیان شده بود دارند.

در آن زمان، او برای گنجاندن سایر رمزارزهای خاص ضمانت کرد، اما زمستان کریپتو و شکست اخیر FTX ممکن است نظر او را کمی تغییر داده باشد.

او گفت: «همچنین می‌خواهم افرادی را ببینم که بتوانند از بیت‌کوین و ارزهای رمزنگاری‌شده ایمن استفاده کنند، از موانع قانون ضد پولشویی و رازداری بانکی عبور کنند.»

مربوط: توییتر رمزنگاری شده پس از خبر دستگیری سام بنکمن-فرید منفجر شد

در جای دیگر کاپیتول هیل، سناتورهایی از جمله الیزابت وارن، تینا اسمیت و ریچارد دوربین در عوض از آشفتگی اخیر بازار برای تکرار درخواست‌ها برای سرمایه‌گذاری Fidelity برای بازخرید محصول بازنشستگی 401 (k) مرتبط با BTC استفاده کرده‌اند.

در نامه ای خطاب به ابیگیل جانسون، مدیرعامل فیدلیتی، در 21 نوامبر، این سه سناتور تاکید کردند که شکست FTX دلیل عمده ای برای کنار گذاشتن از ارائه قرار گرفتن در معرض BTC در برنامه های بازنشستگی آنها بود.

جونا آلون، سخنگوی مطبوعاتی، گفت: «همانند سایر محصولات مالی، نوسانات قیمت یکی از ویژگی‌های مورد انتظار بازار است و باور اینکه رکود در یک صنعت نشانه‌ای از عدم رشد بلندمدت آن است، نادقیق است. برای آدامز

سناتورهای دیگر اخیراً روی کریپتو منفی انباشته کرده اند، سناتور جان تستر اوایل این هفته «هیچ دلیلی» برای وجود کریپتو نمی بیند. سناتور وارن با اشتیاق گفت: «بالاخره، افراد بیشتری سوت می‌زنند».


نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید