پلتفرم توکن اوراق بهادار کیف پول MPC را برای موسسات راه اندازی کرد


کیف پول Web3 به موسسات اجازه می دهد تا کنترل کنند کدام کارمندان مجاز به استفاده از توکن های موجود در آن هستند.

پلتفرم توکن اوراق بهادار INX طبق اعلامیه مورخ 3 می، کیف پولی با ویژگی های واجد شرایط بودن برای موسسات راه اندازی کرده است. کیف پول جدید با مشارکت ارائه دهنده زیرساخت کیف پول BitGo ساخته شده است و از فناوری محاسبات چند جانبه (MPC) استفاده می کند.

توکن های اوراق بهادار INX در شبکه اتریوم قرار دارند و از استاندارد توکن ERC-1404 پیروی می کنند. این استاندارد در سال 2018 ایجاد شد تا توکن های اتریوم سازگار با سازگاری را امکان پذیر کند. این توکن‌ها فقط می‌توانند بین مؤسسه شرکت‌کننده و کاربرانی که احراز هویت را پشت سر گذاشته‌اند، منتقل شوند.

کیف پول جدید به مؤسسات اجازه می‌دهد تا ضمن نگهداری از توکن‌های امنیتی INX، از استانداردهای امنیت سایبری و نگهداری صنعت مالی پیروی کنند. به هیچ شخصی اجازه دسترسی به کلید خصوصی کنترل یک حساب خاص داده نمی شود. در عوض، کلید به سه یا چند «قطعه» تقسیم می‌شود که باید برای امضای تراکنش‌ها، در فرآیندی به نام محاسبات چند جانبه (MPC) ترکیب شوند.

بر اساس این اعلامیه، کیف پول دارای ویژگی هایی است که مدیریت امتیازات دسترسی کارکنان را تسهیل می کند. شرکت‌ها می‌توانند کارمندان مختلفی را با نقش‌های متفاوتی مانند «بینندگان، خرج‌کننده‌ها، تأییدکنندگان و مدیران» تعیین کنند. آنها همچنین می توانند دارایی های مشتریان را با تقسیم وجوه به کیف پول های متعدد و اعطای امتیازات “تأیید کننده” به هر مشتری تفکیک کنند. در این اطلاعیه آمده است که این امر به موسسات اجازه می دهد تا به مشتریان خود کنترل بیشتری بر حساب های فردی خود بدهند.

لیزا جووت، رئیس فروش پلتفرم BitGo گفت که فکر می کند این ویژگی های جدید به سرمایه گذاران نهادی کمک می کند تا با استفاده از فناوری Web3 راحت تر شوند:

کیف پول های ما می توانند به INX متصل شوند و به طور یکپارچه با INX تعامل داشته باشند. بدون به خطر انداختن امنیت یا قابلیت اطمینان. این امر فرصت های جدیدی را برای سرمایه گذاران باز می کند و به عنوان دروازه ای برای پذیرش سازمانی Web3 عمل می کند.

INX زمانی که اولین توکن سهام خود را از یک شرکت سهامی عام به نام Greenbriar Capital (GEBRF) در 3 آوریل منتشر کرد، به نقطه عطف مهمی رسید. داگلاس بورثویک، مدیر عملیاتی، استدلال کرد که در نهایت “تمام دارایی ها به بلاک چین منتقل خواهند شد.”

این شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار به عنوان یک دلال معامله گر در ایالات متحده ثبت شده است. برخی از کارشناسان صنعت استدلال کرده اند که ایالات متحده مقررات ارز دیجیتال به اندازه کافی روشن ندارد که به اکثر صرافی های رمزنگاری اجازه دهد تا این عنوان را کسب کنند.
نویسنده: Tom Blackstone

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید