سرویس مخفی ایالات متحده دارای رمزنگاری است و از فناوری بلاک چین در Reddit AMA تمجید می کند


در طی یک جلسه AMA با موضوع رمزنگاری در Reddit در 15 مه، سرویس مخفی ایالات متحده به طیف گسترده ای از سوالات پاسخ داد و مجموعه های کمی شناخته شده NFT را کشف کرد.

کاربران ردیت در جریان اخیراً هر چیزی از من بپرس (AMA) دریافتند، سرویس مخفی ایالات متحده دارای رمزنگاری است، مجموعه ای از NFT های خود را در اختیار دارد و توانایی فناوری بلاک چین برای مبارزه با جرایم مالی را ستوده است.

در 15 مه، نمایندگانی از دفتر فیلد سرویس مخفی ایالات متحده در سانفرانسیسکو و تیم کامپیوتری متحد اجرای منطقه خلیج (REACT) برای بازجویی از اعضای زیرمجموعه ارزهای دیجیتال r/cryptocurrency باز شدند.

در حالی که برخی از رگولاتورها هنوز رمزنگاری را ابزاری برای کلاهبرداران و کلاهبرداران می‌دانند، کارگروه REACT ماهیت عمومی و شفاف بلاک‌چین‌ها را به‌عنوان یک «فرصت عالی» برای مبارزان جرم و جنایت برای نظارت بر جریان پول تحسین کرد.

“هر چیزی از من بپرس” موضوع Reddit از سرویس مخفی. منبع: Reddit

سرویس مخفی قبلاً اعلام کرده بود که ماهیت تغییرناپذیر دفتر کل بلاک چین به این معنی است که در برخی موارد، فعالیت‌های مالی غیرقانونی را می‌توان راحت‌تر از پول فیات ردیابی و ردیابی کرد.

یک داستان آینده Bitfinex با قابلیت نتفلیکس که شامل برخی مجرمان غیرمنتظره می شود، این نکته را کاملاً روشن کرد: پولشویی با استفاده از بلاک چین بسیار دشوار است.

سرویس مخفی در پاسخ به سوال بعدی در مورد بهترین روش برای پنهان کردن رفتارهای مخفی در بلاک چین، گفت که اگر مردم می‌خواهند کارهای خطرناک مالی انجام دهند، بهتر است پول را به‌جای رمزنگاری به صورت نقدی دریافت کنند.

سرویس مخفی شواهدی را در اختیار Reddit قرار می دهد تا هویت آنها را قبل از AMA تأیید کند. منبع: Reddit

یکی دیگر از کاربران reddit پرسید که آیا سرویس مخفی خود مالک ارز دیجیتال است یا خیر، و مقامات گفتند که آنها “قطعا مالک رمزنگاری هستند” و در پاسخ های بعدی خود را به عنوان “علاقه مندان” کریپتو توصیف کردند. این آژانس گفت که داشتن کریپتو به آنها کمک می کند تا مکانیسم های عمیق تر دنیای کریپتو را درک کنند.

این آژانس توضیح داد: “تقریباً در همه موارد، سطحی از ELI5’ing مورد نیاز است. با نام اختصاری “ELI5″ با اشاره به subreddit محبوب r/explainlikeimfive، این مانند یک شوخی است که به نوعی در اینجا ادامه دارد.”

مرتبط با: رمزارز جرم نیست: سرویس مخفی ایالات متحده “مرکز آگاهی رمزنگاری” راه اندازی کرد

هنگامی که از آنها پرسیده شد که آیا تفاوت قابل توجهی بین جرایم رمزنگاری و فعالیت غیرقانونی در دنیای مالی سنتی مشاهده می کنند، سرویس مخفی اظهار داشت که “اکثریت قریب به اتفاق” تماس ها و گزارش های دریافت شده توسط دفاتر آنها اغلب به نوعی شامل ارزهای رمزنگاری شده است.

آنها برای تبدیل تحقیقات به پول فیات از بسیاری جهات، چه خوب و چه بد، متفاوت هستند، اما مهمتر از همه، تراکنش های رمزنگاری برگشت ناپذیر و تغییر ناپذیر هستند.

در حالی که آژانس‌ها به طیف گسترده‌ای از سوالات جدی پاسخ می‌دادند، در طول جلسه سرگرمی نیز وجود داشت. هنگامی که یک redditor پرسید که آیا سرویس مخفی در نظر دارد “memecoin” خود را راه اندازی کند، آژانس با افزودن مجموعه NFT خود به OpenSea پاسخ داد.

مجموعه NFT دفتر فیلد سرویس مخفی ایالات متحده در سانفرانسیسکو. منبع: دریایی.

مجله: اعتیاد به تجارت ارزهای دیجیتال – چه چیزی را باید تماشا کرد و چگونه درمان کرد


نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *