SEC برای برگزاری رویدادهای آموزشی سرمایه گذار، از جمله رویکرد “احتیاط آمیز” به ارزهای دیجیتال


رگولاتور مالی گفت که موضوع ماه ملی استعدادهای مالی 2023 “سرمایه گذاری برای همه” است، اما به نظر می رسد ارزهای دیجیتال را با کلاهبرداری و کلاهبرداری مرتبط می کند.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده مجموعه ای از رویدادهای آموزشی را با هدف هدف قرار دادن جوامعی که کمتر از آنها نمایندگی می کنند و سایرین اعلام کرده است – اما به شرکت کنندگان آموزش داده می شود که در مورد کریپتو “حواستان” باشند.

در اطلاعیه 3 آوریل، SEC گفت که با گروه هایی مانند دانش آموزان دبیرستانی، ارتش، سرمایه گذاران ارشد و بومیان آمریکا برای ارتقاء سواد مالی تماس خواهد گرفت. با این حال، رگولاتور مالی پیشنهاد کرد که رویکردش به چنین رویدادهایی ممکن است شامل «چگونه از تبدیل شدن به قربانی تقلب» با استفاده از ارزهای دیجیتال باشد.

به عنوان یکی از منابع خود، SEC به هشدار 23 مارس اشاره کرد که در آن رگولاتور از مردم خواسته است در هنگام بررسی سرمایه گذاری در پروژه های رمزنگاری که می توانند به عنوان اوراق بهادار تحت صلاحیت رگولاتور واجد شرایط باشند، “احتیاط” داشته باشند:

“تنها پولی که باید در هر سرمایه گذاری سوداگرانه ریسک کنید، پولی است که می توانید به طور کامل از دست بدهید.”

سازمان های دولتی ایالات متحده از سال 2003، زمانی که آوریل رسما به عنوان ماه ظرفیت مالی ملی نامگذاری شد، ابتکارات مشابهی را در زمینه سواد مالی ترویج کرده اند. این اعلامیه در زمانی منتشر شد که بسیاری در فضای ارزهای دیجیتال و خارج از آن از تنظیم کننده مالی انتقاد می کردند که ظاهراً می خواهد شرکت ها “وارد شوند و صحبت کنند” در حالی که آنها به اقدامات اجرایی ادامه می دهند.

مرتبط با: نظرسنجی ها نشان می دهد که استراتژی نظامی الیزابت وارن برای مقابله با رمزارزها کارساز نخواهد بود

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده، کوین‌بیس در ۲۲ مارس اعلام کرد که علیرغم ملاقات با نمایندگان «بیش از ۳۰ در ۹ ماه»، اخطاریه ولز را از SEC دریافت کرده است. گری جنسلر، رئیس SEC، همچنین از رگولاتور درخواست کرد تا 2.4 میلیارد دلار بودجه برای سال مالی 2024 جمع آوری کند و گفت که برای رسیدگی به سوء استفاده در فضای رمزنگاری به “ابزارها، تخصص و منابع جدید” نیاز دارد.

مجله: کریپتو وندی در مورد سطل زباله SEC، تبعیض جنسی و اینکه چگونه افراد ناتوان می توانند برنده شوند
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *