SEC v. کراکن: نکات کلیدی از آخرین جلسه دادگاه


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

یک کارشناس حقوقی برجسته در مورد X معروف به “Metalawman” به روز رسانی در مورد جلسه اخیر SEC علیه کراکن که در دادگاه فدرال در سانفرانسیسکو برگزار شد، ارائه کرد.

دیروز، بحث شفاهی در مورد درخواست کراکن برای رد اقدام اجرایی SEC برگزار شد. پیشنهاد کراکن برای اخراج بر روی هاوی تمرکز دارد و استدلال می‌کند که SEC ادعا نمی‌کند که هر گونه تراکنش اوراق بهادار روی پلتفرم کراکن رخ داده است.

کراکن حمایت دوستانه زیادی از سناتور لومیس، انجمن بلاک چین، صندوق آموزش DeFi، اتاق تجارت دیجیتال، شبکه وکلای انتخاب سرمایه‌گذار، پارادایم، و دو کارشناس حقوقی اجرایی دریافت کرد.

یک جلسه دادگاه اخیر که بر درخواست کراکن برای اخراج متمرکز بود با اظهارات قابل توجه قاضی ویلیام اوریک به پایان رسید. قبل از ارائه هرگونه استدلال، قاضی اوریک نشان داد که تمایل دارد از تصمیمات قاضی راکوف و فایلا پیروی کند، که نشان می‌دهد احتمالاً درخواست کراکن برای اخراج رد می‌شود.

مرتبط با

متالاومن مشاهده کرد که بحث ها در طول محاکمه بر طرز فکر اولیه قاضی اوریک تأثیری نداشت. این پیشرفت به این معنی است که پرونده کراکن به طور بالقوه می‌تواند منجر به سال‌ها کشف پرهزینه، مشابه پرونده جاری ریپل شود.

متالاومن با افزودن لایه ای از بافت تاریخی، خاطرنشان کرد که عموی قاضی اوریک در دهه 1950 به عنوان کمیسر کمیسیون SEC خدمت می کرد. این ارتباط خانوادگی با SEC بعد جالبی به نقش فعلی قاضی در پرونده می بخشد.

تصمیم برای رد درخواست اخراج می تواند به این معنی باشد که کراکن ممکن است با یک نبرد حقوقی طولانی با SEC روبرو شود که به منابع قابل توجه و بررسی طولانی نیاز دارد. با توجه به تأثیر بالقوه آن بر محیط نظارتی دارایی‌های دیجیتال، با توجه به تأثیر بالقوه آن بر محیط نظارتی دارایی‌های دیجیتال، با آشکار شدن این پرونده، جامعه ارزهای دیجیتال و کارشناسان حقوقی از نزدیک تحت نظر خواهند بود.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید