SEC سرانجام در این هفته تصمیم خود را در مورد ETF های اتریوم خواهد گرفت


کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده انتظار می رود تایید یا رد وجوه قابل معامله در بورس اتریوم (ETF) در این هفته.

آخرین مهلت SEC برای تصمیم گیری در مورد درخواست VanEck تا 23 می تعیین شده است. این پیشنهاد که به طور مشترک توسط شرکت مدیریت سرمایه گذاری کتی وود و ARK Invest و ناشر ETF 21Shares ارائه شده است، تصمیم خود را در روز بعد از موسسه دریافت خواهد کرد.

لیست کسانی که برای راه اندازی یک ETF نقطه ای اتریوم رقابت می کنند همچنین شامل نام هایی مانند BlackRock، Fidelity، Bitwise، Galaxy Digital، Franklin Templeton و Hashdex می شود.

مرتبط با

احتمال بسیار بالایی وجود دارد که SEC برنامه های اتریوم نقطه ای را رد کند. ناظران صنعت معتقدند این امر به دلیل عدم تعامل بین موسسه و ناشران ETF خواهد بود.

در حالی که تقریباً مطمئن است که SEC فعلاً این محصولات را رد خواهد کرد، هنوز مشخص نیست که چه دلیل رسمی برای رد در تصمیم آتی آژانس ذکر خواهد شد. مت هوگان از Bitwise پیشنهاد کرد که ETF می تواند به دلیل داده های ناکافی رد شود. در همین حال، برخی از تحلیلگران حقوقی مانند اسکات جانسون باور كردن SEC ممکن است دارایی پایه را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده در دستور خود بشناسد.

مرتبط با

پایین ترین سطح جدید 2024 در برابر بیت کوین

در همین حال، اتریوم در 16 می به پایین ترین حد سالانه (0.044 BTC) در برابر بیت کوین رسید. توانست نزدیک به 6 درصد از این پایین سالانه بهبود یابد. با این حال، به دلیل تصمیم آتی ETF، احساسات همچنان نزولی است.

طبق داده های CoinGecko، آلتکوین پرچمدار در حال حاضر با قیمت 3104 دلار معامله می شود.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید