SEC Coinbase را هدف قرار می دهد، Do Kwon دستگیر می شود و FTX 95 میلیون دلار در Mysten Labs: Hodler’s Digest، 19-25 مارس می فروشد.


اطلاعیه ولز Coinbase اشاره می کند که اقدامات اجرایی در افق انجام خواهد شد، دو کوون، مدیر عامل آزمایشگاه Terraform در مونته نگرو دستگیر شده است، و FTX در حال تلاش برای فروش 95 میلیون دلار از سهام Mysten Labs است.

اخبار برتر این هفته

ممکن است کوین بیس به دلیل «نقض احتمالی قانون اوراق بهادار» با شکایت تحریمی SEC مواجه شود.

صرافی کریپتو کوین بیس اخطاری ولز از کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) دریافت کرده است که یک اقدام اجرایی آتی را توصیه می کند. به گفته کوین بیس، تهدید قانونی به طور بالقوه می تواند برنامه سهام، دارایی های دیجیتال فهرست شده، کیف پول یا خدمات Coinbase Prime را هدف قرار دهد. مدیر ارشد حقوقی صرافی، پل گروال، گفت که این اخطار پس از آن صادر شد که Coinbase چندین پیشنهاد در مورد ثبت نام در طول ماه ها به SEC ارائه کرد و SEC در نهایت از پاسخ دادن خودداری کرد. برایان آرمسترانگ، مدیر عامل کوین بیس، تماس هایی با کاربران کریپتو را تجدید کرده است تا پس از توسعه، نامزدهای طرفدار رمزارز را انتخاب کنند.

وام گیرندگان FTX با فروش 95 میلیون دلاری سهام Mysten Labs موافقت کردند

با پیشرفت پرونده ورشکستگی FTX، بدهکاران صرافی منحل شده کریپتو تسویه حسابی را با هدف فروش 95 میلیون دلار سهام ممتاز در Mysten Labs، شرکتی که پشت بلاک چین Sui قرار دارد، تایید کردند. تأیید دادگاه همچنان در انتظار است، همانطور که پتانسیل برای سایر پیشنهادات مربوط به سهام وجود دارد. در یک موضوع مرتبط، FTX به دنبال بازیابی 460 میلیون دلار از وجوه مشتریان ادعایی اختلاس شده از شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Modulo Capital است که سال گذشته سرمایه گذاری زیادی از Alameda Research دریافت کرد. گزارش شده است که این سرمایه گذاری توسط سام بنکمن-فرید مدیریت می شد که در دادگاه فدرال با اتهامات متعددی در رابطه با کلاهبرداری در دوران تصدی خود به عنوان مدیرعامل روبرو بود.

همچنین بخوانید
امکانات

این راهی است که با NFTها می توانید ثروت به دست آورید و از دست بدهید

امکانات

سوئد: مرگ پول؟

دو کوون ساعاتی پس از دستگیری توسط دادستان های ایالات متحده با اتهامات کلاهبرداری روبرو می شود

تنها چند ساعت پس از دستگیری دو کوون، مدیرعامل Terraform Labs در مونته نگرو، او توسط دادستانی ایالات متحده در نیویورک به هشت اتهام از جمله کلاهبرداری در کالاها، کلاهبرداری اوراق بهادار، کلاهبرداری الکترونیکی و توطئه برای کلاهبرداری و مشارکت در دستکاری بازار متهم شد. بر اساس گزارش ها، Kwon همچنین در مونته نگرو به دلیل جعل اسناد مسافرتی شکایت جنایی ارائه می کند. دادستان های کره جنوبی در سپتامبر سال گذشته حکم بازداشت کوون را صادر کردند و هفته ها بعد یک اخطار قرمز از سوی اینترپل صادر شد. اتهامات وارده به او مربوط به نقش او در سقوط توکن 40 میلیارد دلاری Terra Luna Classic و استیبل کوین TerraClassicUSD در می 2022 است.

مسترکارت تراکنش های کیف پول استیبل کوین را در APAC انجام خواهد داد

مسترکارت در حال راه‌اندازی یکپارچگی کیف پول دیجیتالی استیبل کوین است تا به مشتریان خرده‌فروش در منطقه آسیا و اقیانوسیه اجازه دهد تا در هر کجا که مسترکارت پذیرفته می‌شود، استیبل کوین‌های ثابت دلار آمریکا را خرج کنند. این شرکت پرداخت بین‌المللی قصد دارد با همکاری با پلتفرم استیبل کوین استرالیایی Stables، استیبل کوین USDC را به فیات تبدیل کرده و در شبکه خود مستقر کند. این سرویس ابتدا برای کاربران مستقر در استرالیا در دسترس خواهد بود و سپس به بیشتر اروپا، ایالات متحده، بریتانیا و آسیا و اقیانوسیه گسترش خواهد یافت.

قاضی ورشکستگی می گوید که دارندگان حساب نگهداری سلسیوس می توانند 72.5 درصد از ارز دیجیتال خود را دریافت کنند.

قاضی پرونده ورشکستگی شرکت وام دهنده رمزارز Celsius Network، طرح تسویه حساب را تأیید کرده است که به دارندگان حساب های نگهبان اجازه می دهد 72.5٪ از دارایی های رمزنگاری خود را پس بگیرند. مالکان 30 روز فرصت دارند تا شرایط را بررسی کنند. اگر آنها قبول کنند، دارایی ها در دو توزیع، 36.25٪ پیش پرداخت و 36.25٪ پس از تصمیم برنامه (یا پایان سال) بازگردانده می شود. این پلتفرم منحل شده در ماه فوریه اعلام کرد که به عنوان حامی طرح بازسازی NovaWulf Digital Management عمل خواهد کرد و ادعا کرد که بیش از 85 درصد از مشتریان درجه سانتیگراد تقریباً 70 درصد از رمزنگاری خود را بازیابی خواهند کرد.

برنده و بازنده

در آخر هفته، بیت کوین (بیت کوین) آنجا 27,157 دلاراتر (ETH) همچنین 1734 دلار و XRP همچنین 0.41 دلار. ارزش کل بازار 1.15 دلار تریلیون، با توجه به CoinMarketCap.

در میان 100 ارز دیجیتال برتر، سه آلتکوین برتر هفته Mask Network بودند. (ماسک) تابش خیره کننده 24.22 درصد (FLR) 22.23٪ و XRP (XRP) در 11.89٪.

Arbitrum سه آلتکوین با ضررترین هفته شد (ARB) در 89.76٪، ثابت (IMX) -25.82٪ در Toncoin (تن) -15.12٪.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کریپتو، حتما تحلیل بازار کوین تلگراف را مطالعه کنید.

همچنین بخوانید
امکانات

ویلیام شاتنر خاطرات مورد علاقه خود را در بلاک چین WAX توکن می کند

امکانات

راهنمای خودی برای OG های رمزنگاری واقعی: قسمت 1

به یاد ماندنی ترین نقل قول ها

اتفاقی که در این ماه ها افتاد نشان می دهد که بیت کوین ها و بیت کوین ماکسی ها از همان ابتدا درست عمل می کردند.

پائولو آردوینومدیر ارشد فناوری تتر

رمزنگاری در برابر گلدمن ساکس یا کریپتو علیه مؤسسات نیست. این مسابقه ای است که ببینیم چه کسی می تواند رمزارز را بهتر انجام دهد.

الیور لینچمدیر عامل شرکت Bittrex

استیبل کوین‌ها نقشی محوری در سیستم مالی جدید خواهند داشت و هسته اصلی پل زدن بین دنیای سنتی و غیرمتمرکز مالی را تشکیل می‌دهند.

دنیل لیمدیر بازرگانی اصطبل

هدف ارز دیجیتال بانک مرکزی جاسوسی از آمریکایی ها و کنترل رفتار آنهاست.

ران دیسانتیسفرماندار ایالت فلوریدا آمریکا

بیت کوین در پاسخ به Lehman Brothers در بحران سال 2008 طراحی شد. به این دلیل طراحی شده است که نمی توانید به مقامات مرکزی اعتماد کنید.

پاسکال گوتیهمدیر عامل لجر

ما در معرض خطر جدی دور شدن کل عرصه فناوری استراتژیک از رهبری ایالات متحده هستیم.

جرمی آلرمدیر عامل دایره

پیش بینی هفته

تحلیلگر توضیح می دهد که بیت کوین در پی بحران بانکی از تمام دارایی های رمزنگاری برتری خواهد داشت

به گفته مایک مک گلون، استراتژیست ارشد کالا در بلومبرگ اینتلیجنس، بحران بانکی می تواند جرقه ای برای شروع روند صعودی ارزهای دیجیتال باشد، جایی که بیت کوین احتمالاً از سایر ارزهای دیجیتال بهتر خواهد بود.

به گفته مک گلون، بی میلی فدرال رزرو آمریکا برای تسهیل سیاست های پولی با وجود بحران بانکی، اقتصاد آمریکا را به سمت رکود سوق می دهد. این محیط کلان در نهایت به نفع بیت کوین خواهد بود که از سایر ارزهای دیجیتال برتری خواهد داشت.

مک گلون گفت: هر چه بیت کوین بیشتر از 25000 دلار باقی بماند، اگر S&P 500 به طور بالقوه به زیر 4000 برسد، نشانه ای خواهید داشت که بیت کوین بالاتر خواهد رفت. من فکر می کنم بیت کوین تقریباً از همه ارزهای دیجیتال از جمله اتریوم بهتر عمل خواهد کرد.

FUD هفته

سناتور آمریکایی تد کروز لایحه جدیدی را برای جلوگیری از CBDC دوباره آزمایش می کند

سناتور آمریکایی تد کروز لایحه ای را ارائه کرده است که از راه اندازی ارز دیجیتال بانک مرکزی مستقیم به مصرف کننده توسط فدرال رزرو جلوگیری می کند زیرا می تواند توسط دولت فدرال به عنوان ابزار نظارت مالی استفاده شود. به گفته کروز، دولت فدرال صلاحیت ایجاد یک طرفه دلار دیجیتال را ندارد. لایحه مشابهی توسط کروز همراه با سناتورهای دیگر در 30 مارس 2022 ارائه شد که فدرال رزرو را از صدور مستقیم CBDC برای افراد منع می کرد. با گذشت نزدیک به 12 ماه، این لایحه هنوز از مرحله ورود عبور نکرده است.

تحقیقات هیندنبورگ، موقعیت کوتاه را بلاک می کند و ادعا می کند که تقلب و معیارهای متورم را تسهیل می کند

گزارشی پس از تحقیقات دو ساله توسط Hindenburg Research ادعا می‌کند که شرکت پرداخت دیجیتال Block به طور سیستماتیک از کاربران خود سوء استفاده می‌کند و ادعا می‌کند که این شرکت معیارهای کاربران را افزایش می‌دهد و تقلب را تسهیل می‌کند. بر اساس این گزارش، اپلیکیشن‌های Blocks به کاربران اجازه می‌داد تا حساب‌های جعلی ایجاد کنند که برای بسیاری از مجرمانی که از این پلتفرم برای سرقت پول استفاده می‌کردند، جذاب بود. بلاک این گزارش را نادرست و گمراه کننده توصیف کرد و اعلام کرد که قصد دارد علیه این شرکت تحقیقاتی اقدام قانونی کند.

با افزایش ریسک های نکول، بانک های اروپایی وارد آخر هفته جدیدی از عدم اطمینان می شوند

سهام دویچه بانک در 24 مارس پس از یک روز حضور در بازارهای فرانکفورت در بازار بورس نیویورک سقوط کرد، در حالی که بانک های اروپایی با نگرانی های دوباره درباره آینده خود برای آخر هفته دیگر مواجه شدند. سهام این بانک آلمانی تحت تاثیر افزایش هزینه بیمه در برابر ریسک بالقوه نکول قرار گرفت، به طوری که معاوضه های نکول اعتباری پنج ساله در طول هفته افزایش یافت و در روز جمعه در 222 واحد بسته شد. ترس از بانک های اروپایی تنها به دویچه بانک محدود نمی شود. سهام اروپایی Commerzbank، Socit Gnrale و UBS نیز در معاملات اروپا کاهش یافت.

ویژگی های برتر Cointelegraph

بهترین و بدترین کشورها برای مالیات کریپتو و نکات مالیاتی کریپتو

الیاس آهونن، کارشناس مالیاتی مقیم، به بررسی بهترین و بدترین کشورهای جهان برای مالیات بر کریپتو می پردازد. آمریکا و انگلیس در کجای رتبه بندی قرار دارند؟

ایجاد هنر مولد ارگانیک از الگوریتم های رباتیک: امیلی زی، خالق NFT

دنیا برای این فارغ التحصیل هاروارد که در نیویورک زندگی می کند در حالی که هنر پربار خلق می کند ناپدید می شود.

کیفرخواست های اخیر توسط وزارت دادگستری و آژانس های همکار نشان می دهد که دولت فدرال قصد دارد به طور تهاجمی مجرمان رمزنگاری ادعا شده را در ایالات متحده و خارج از آن تعقیب کند.


نویسنده: Editorial Staff

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *