کارکنان SEC اطلاعیه ولز را به رابینهود فرستادند: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ترمینال بلومبرگ در به گزارش استریت اینسایدر، این اطلاعیه در 4 می صادر شد.

کارکنان تنظیم کننده “تصمیم اولیه” را برای توصیه اقدامات اجرایی علیه Robinhood توسط SEC اتخاذ کردند. به نظر می رسد که SEC اخیراً علیه Coinbase و دیگر پلتفرم های ارزهای دیجیتال – نقض قانون بورس اوراق بهادار در سال 1934 – همان اتهاماتی است که Robinhood به مشتریان خود دارایی های رمزنگاری شده را ارائه می دهد که SEC آنها را به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده معرفی کرده است.

پلتفرم معاملاتی کریپتو در دسامبر 2022 یک احضاریه تحقیقاتی از SEC در رابطه با فهرست‌بندی ارزهای دیجیتال، نگهبانی رمزارز و عملیات کلی پلتفرم دریافت کرده بود.

در حال حاضر، تنها ارز دیجیتالی که SEC آن را کالا می نامد بیت کوین است. اتریوم نیز تاکنون این وضعیت را داشته است، اما اخیراً، گری گنسلر، رئیس SEC، نکات زیادی مبنی بر اینکه دومین ارز دیجیتال بزرگ می‌تواند مصونیت کالایی خود را از دست بدهد و در کنار سایر آلت‌کوین‌ها به عنوان یک امنیت در نظر گرفته شود، ارائه کرده است.

با این حال، در ژوئن سال گذشته، زمانی که قاضی حکم داد که فروش XRP در بازارهای ثانویه به عنوان فروش اوراق بهادار واجد شرایط نیست، SEC تا حدی در پرونده خود علیه ریپل شکست خورد.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید