SEC Throwback: Ethereum برنده شد، Cardano Creator Co-Signs


یک روز جدید در بازار کریپتو با خود یک توسعه نظارتی جدید را به همراه داشت زیرا اتریوم پیروز شد زیرا SEC تحقیقات خود را در مورد ارز دیجیتال بسته کرد. این تصمیم توسط رگولاتور به این معنی است که اتهامات مربوط به فروش ETH به عنوان معاملات اوراق بهادار را دنبال نخواهد کرد. این تصمیمی است که یادآور تاییدیه های اخیر ETF است که در آن آلتکوین اصلی یک کالا در نظر گرفته می شد.

بسته شدن این تحقیقات، تایید شده توسط Consensys، شرکت توسعه دهنده MetaMask، یک پیروزی قابل توجه برای توسعه دهندگان و مشارکت کنندگان است. اتریوم 2.0، ارتقایی که هدف آن بهبود مقیاس‌پذیری و پایداری از طریق مکانیسم‌های اثبات سهام است، در مرکز این بررسی نظارتی قرار داشته است.

مرتبط با

به طور خاص، چارلز هاسکینسون، یکی از بنیانگذاران اتریوم و خالق Cardano از اعلامیه Consensys حمایت کرد. هاسکینسون، صاحب پروژه کاردانو خود، که قبلاً با تحقیقات SEC در رابطه با توکن ADA روبرو شده بود، این خبر را مجدداً پخش کرد و امضای خاموش خود را اعلام کرد.

محتاطانه خوشبین است

زمان انتشار اخبار Consensys نشان دهنده تلاش برای تقویت احساسات بازار در میان کاهش حجم معاملات به دلیل بسته شدن بازارهای ایالات متحده است. علیرغم گمانه زنی ها مبنی بر اینکه تصمیم SEC پس از تایید ETF اجتناب ناپذیر بود، اعلام Consensys افزایش قابل توجهی را در بازارهای آلتکوین در ساعات اخیر ایجاد کرد.

با این حال، ناظران بازار انتظار دارند که بازارهای سهام ایالات متحده در روز پنجشنبه بازگشایی شوند تا تأثیر کامل بر پویایی بازار گسترده تر را بسنجند.

مرتبط با

در حالی که حرکت کمیسیون بورس و اوراق بهادار برای اتریوم مثبت تلقی می شود، ابهامات در مورد فرآیند سهامداری متاماسک در انتظار باقی است که نشان می دهد چالش های نظارتی همچنان باقی است.

به طور خلاصه، حذف موانع نظارتی اتریوم توسط چهره‌های صنعتی مانند هاسکینسون می‌تواند در شکل‌دهی به پیشرفت‌های آینده در فناوری بلاک چین و اعتماد سرمایه‌گذاران حیاتی باشد.
نویسنده: Gamza Khanzadaev

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید